Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6013
  • Návštěvy: 23/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5304
    Týden:
    23
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
    < 01 02  > 

    1.předkolo - 1.zápasy

    Út 02.07. 17:15 Metalurg Skopje - Qarabağ 0:1 (0:0)
    Út 02.07. 17:15 Sliema - FC Khazar 1:1 (0:1)
    Út 02.07. 18:00 Trans Narva - Gefle 0:3 (0:1)
    Út 02.07. 20:00 Bala Town - Levadia 1:0 (1:0)
    St 03.07. 20:45 ÍF Fuglafjördur - Linfield 0:2 (0:0)
    Čt 04.07. 16:15 Chikhura - Vaduz 0:0 (0:0)
    Čt 04.07. 16:15 Astana - Botev Plovdiv 0:1 (0:1)
    Čt 04.07. 17:00 Gandzasar - Aktobe 1:2 (0:0)
    Čt 04.07. 17:15 UE Coloma - Zrinjski 1:3 (1:0)
    Čt 04.07. 17:15 FC Milsami - Dudelange 1:0 (0:0)
    Čt 04.07. 17:15 FK Teteks - Pyunik 1:1 (0:0)
    Čt 04.07. 17:30 Čelik Nikšić - Honvéd 1:4 (1:2)
    Čt 04.07. 18:00 Inter Baku - Mariehamn 1:1 (1:0)
    Čt 04.07. 18:00 FK Kruoja - Din. Minsk 0:3 (0:0)
    Čt 04.07. 18:00 Jeunesse Esch - TPS Turku 2:0 (1:0)
    Čt 04.07. 18:00 Mirandés - Vojvodina 1:4 (0:2)
    Čt 04.07. 18:15 Flora - Kukësi 1:1 (1:0)
    Čt 04.07. 18:45 FK Süduva - FK Turnovo 2:2 (1:2)
    Čt 04.07. 19:00 FC Tiraspol - Skonto FC 0:1 (0:0)
    Čt 04.07. 19:00 Torpedo Kutaisi - Žilina 0:3 (0:0)
    Čt 04.07. 19:00 Tromsö IL - Celje 1:2 (1:0)
    Čt 04.07. 19:00 Laçi - Differdange 0:1 (0:0)
    Čt 04.07. 20:00 Vikingur - Inter Turku 1:1 (0:1)
    Čt 04.07. 20:00 Prestatyn - FK Liepāja 1:2 (1:1)
    Čt 04.07. 20:10 Žalgiris Vilnius - St.Patrick´s 2:2 (1:0)
    Čt 04.07. 20:15 Drogheda Un. - Malmö 0:0 (0:0)
    Čt 04.07. 20:15 Levski Sofia - Irtys Pavlodar 0:0 (0:0)
    Čt 04.07. 20:15 Teuta Durrës - Dacia 3:1 (1:1)
    Čt 04.07. 20:15 MOL Fehérvár - Mladost 2:1 (2:1)
    Čt 04.07. 20:15 Sarajevo - Libertas 1:0 (1:0)
    Čt 04.07. 20:15 Rudar Pljevlja - FC Mika 1:0 (1:0)
    Čt 04.07. 20:15 Domžale - Astra Ploieşti 0:1 (0:0)
    Čt 04.07. 20:30 Airbus UK - Ventspils 1:1 (0:0)
    Čt 04.07. 20:45 Crusaders FC - Rosenborg 1:2 (1:1)
    Čt 04.07. 21:00 La Fiorita - Valletta 0:3 (0:1)
    Čt 04.07. 21:15 KR Reykjavik - Glentoran 0:0 (0:0)
    Čt 04.07. 21:15 Breidablik - FC Coloma 4:0 (3:0)
    Čt 04.07. 21:30 ÍBV - HB Tórshavn 1:1 (1:0)

    1:3 (1:1)

    Čt 22.08. 2013 20:45 - 5000 diváků

    Góly (Asistence)

       35´  G. Silva

    Góly (Asistence)

       16´  S. Rybalka
       50´  D. Delarge   (M. Rabušic)
       83´  O. Kušnír   (J. Fleišman)
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    O
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O
    O 64
    Z 65
    Z 38 90
    Z
    Z 84
    Z
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 65
    Z 84
    U 90
    Trenér:   Jaroslav Šilhavý  
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Nejčtenější ze sportu