Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3204
  • Návštěvy: 83/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
17608
Týden:
83
Dnes:
18
On-line:
1

Pohár ČMFS

ID: 5160  |  Sezona: 2009/10  |  muži  |  Návštěvy: 38/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

1.kolo

24.07. 17:00 Velké Losiny - Hlučín 1:5 (0:1)
So 25.07. 10:15 Orlová - Třinec 0:1 (0:0)
So 25.07. 10:30 Třeboň - Písek 0:2 (0:2)
So 25.07. 17:00 Napajedla - Mutěnice 0:3 (0:0)
So 25.07. 17:00 Rýmařov - Frýdek-Místek 1:4 (0:3)
So 25.07. 17:00 Litvínov - Ústí n/L 1:6 (0:3)
So 25.07. 17:00 Prachatice - Táborsko 0:2 (0:1)
So 25.07. 17:00 Vilémov - Varnsdorf 0:3 (0:2)
So 25.07. 17:00 Strakonice - Viktoria Žižkov 0:3 (0:2)
So 25.07. 17:00 Ústí n.O. - Pardubice 5:1 (4:1)
So 25.07. 17:00 Př. Kopanina - Králův Dvůr 2:3 (1:2)
So 25.07. 17:00 Bludov - Uničov 0:9 (0:4)
So 25.07. 17:00 Mikulovice - Zábřeh 0:3 (0:1)
So 25.07. 17:00 Hranice - HFK Olomouc 1:5 (0:2)
So 25.07. 17:00 Blansko - Břeclav 1:2 (0:0)
So 25.07. 17:00 Šardice - Znojmo 2:3pk (0:0)
So 25.07. 17:00 Vyškov - Líšeň 0:3 (0:2)
So 25.07. 17:00 Rousínov - Bystrc 1:0 (0:0)
So 25.07. 17:00 Třebíč - Žďár n.Sázavou 4:2 (2:1)
So 25.07. 17:00 Český Brod - Ovčáry 1:6 (1:2)
So 25.07. 17:00 Spytihněv - Kroměříž 3:4pk (2:2)
So 25.07. 17:00 Živanice - Letohrad 7:6pk (0:0)
So 25.07. 17:00 Jičín - Dvůr Králové 3:6 (2:3)
So 25.07. 17:00 Nová Paka - Náchod 0:2 (0:1)
So 25.07. 17:00 Brozany - Sokolov 1:2 (1:2)
So 25.07. 17:00 Brumov - Slavičín 2:1 (2:1)
So 25.07. 17:00 Šumperk - Vítkovice 4:5pk (0:0)
So 25.07. 17:00 Dolní Benešov - Opava 0:3 (0:0)
So 25.07. 17:00 Otrokovice - Zlín 0:5 (0:5)
So 25.07. 17:00 Domažlice - Karlovy Vary 3:4 (1:2)
So 25.07. 17:00 Řezuz Děčín - Česká Lípa 4:5pk (0:0)
So 25.07. 17:00 Český Dub - Hlavice 1:4 (0:2)
So 25.07. 17:00 Poruba - Karviná 0:5 (0:1)
So 25.07. 17:00 ČAFC 2011 - Konice 2:1 (1:0)
So 25.07. 18:00 Votice - Vlašim 1:4pk (0:0)
Ne 26.07. 10:15 Admira Praha - Velim 3:1 (0:0)
Ne 26.07. 10:15 Velké Meziříčí - Jihlava 0:2 (0:1)
Ne 26.07. 10:30 Boskovice - Protivanov 2:4pk (1:1)
Ne 26.07. 17:00 Meteor - SK Rakovník 2:0 (0:0)
Ne 26.07. 17:00 Čelákovice - Vltavín 2:1 (2:1)
Ne 26.07. 17:00 Kunice - Čáslav 3:1 (1:1)
Ne 26.07. 17:00 Tachov - Doubravka 8:7pk (3:3)
Ne 26.07. 17:00 Řevnice - Vyšehrad 1:0 (0:0)
Ne 26.07. 17:00 Radotín - Dukla Praha 0:10 (0:3)
Ne 26.07. 17:00 Chrudim - H. Králové 0:5 (0:3)
Ne 26.07. 17:00 Val. Meziříčí - Havířov 2:1 (2:1)
Ne 02.08. 17:00 Turnov - RMSK Cidlina 4:3pk (1:1)
Út 11.08. 17:00 Chomutov - Mostecký FK 1:2 (0:0)

0:5 (0:5)

So 25.07. 2009 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

     J. Lukaštík   (P. Elšík)
   17´  K. Kroupa   (P. Elšík)
   21´  L. Žůrek   (M. Vyskočil)
   23´  K. Kroupa   (pen)
   30´  K. Kroupa   (L. Žůrek)
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z
Z
Z
Z 46
U 63
U 46
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 46
Z 46
Z 63
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina E, Ne 25.04. 00:00
HFK Olomouc - Nové Sady
B-Tým: I.A třída - skupina B, Ne 25.04. 16:00
HFK Olomouc - Nové Sady
Dorost U-19: MSD skupina E, So 24.04. 00:00
Šumperk - HFK Olomouc
Dorost U-17: MSD skupina E, So 24.04. 00:00
Šumperk - HFK Olomouc
Žáci U-15: MS divize U-15 sk. D, Ne 25.04. 00:00
Kroměříž - HFK Olomouc
Žáci U14: MSD žáci U-14 sk. D, Ne 25.04. 12:00
Kroměříž - HFK Olomouc
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 24.04. 00:00
HFK Olomouc - ŠSK Bílovec
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 24.04. 00:00
HFK Olomouc - ŠSK Bílovec
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 9 7 0 2 22:8 21
2. 10 7 0 3 19:18 21
3. 9 6 1 2 27:9 19
4. 10 6 1 3 22:16 19
5. 10 6 0 4 26:22 18
6. 10 5 2 3 19:15 17
7. 9 5 1 3 15:18 16
8. 10 3 4 3 12:10 13
9. 10 4 1 5 12:12 13
10. 9 3 1 5 18:17 10
11. 10 2 3 5 15:19 9
12. 10 3 0 7 16:24 9
13. 10 2 2 6 13:20 8
14. 10 1 0 9 9:37 3

Nejčtenější ze sportu