Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 5160
  • Návštěvy: 32/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7484
    Týden:
    32
    Dnes:
    7
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

    1.kolo

    24.07. 17:00 Velké Losiny - Hlučín 1:5 (0:1)
    So 25.07. 10:15 Orlová - Třinec 0:1 (0:0)
    So 25.07. 10:30 Třeboň - Písek 0:2 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Napajedla - Mutěnice 0:3 (0:0)
    So 25.07. 17:00 Rýmařov - Frýdek-Místek 1:4 (0:3)
    So 25.07. 17:00 Litvínov - Ústí n/L 1:6 (0:3)
    So 25.07. 17:00 Prachatice - Táborsko 0:2 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Vilémov - Varnsdorf 0:3 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Strakonice - Viktoria Žižkov 0:3 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Ústí n.O. - Pardubice 5:1 (4:1)
    So 25.07. 17:00 Př. Kopanina - Králův Dvůr 2:3 (1:2)
    So 25.07. 17:00 Bludov - Uničov 0:9 (0:4)
    So 25.07. 17:00 Mikulovice - Zábřeh 0:3 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Hranice - HFK Olomouc 1:5 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Blansko - Břeclav 1:2 (0:0)
    So 25.07. 17:00 Šardice - Znojmo 2:3pk (0:0)
    So 25.07. 17:00 Vyškov - Líšeň 0:3 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Rousínov - Bystrc 1:0 (0:0)
    So 25.07. 17:00 Třebíč - Žďár n.Sázavou 4:2 (2:1)
    So 25.07. 17:00 Český Brod - Ovčáry 1:6 (1:2)
    So 25.07. 17:00 Spytihněv - Kroměříž 3:4pk (2:2)
    So 25.07. 17:00 Živanice - Letohrad 7:6pk (0:0)
    So 25.07. 17:00 Jičín - Dvůr Králové 3:6 (2:3)
    So 25.07. 17:00 Nová Paka - Náchod 0:2 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Brozany - Sokolov 1:2 (1:2)
    So 25.07. 17:00 Brumov - Slavičín 2:1 (2:1)
    So 25.07. 17:00 Šumperk - Vítkovice 4:5pk (0:0)
    So 25.07. 17:00 Dolní Benešov - Opava 0:3 (0:0)
    So 25.07. 17:00 Otrokovice - Zlín 0:5 (0:5)
    So 25.07. 17:00 Domažlice - Karlovy Vary 3:4 (1:2)
    So 25.07. 17:00 Řezuz Děčín - Česká Lípa 4:5pk (0:0)
    So 25.07. 17:00 Český Dub - Hlavice 1:4 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Poruba - Karviná 0:5 (0:1)
    So 25.07. 17:00 ČAFC 2011 - Konice 2:1 (1:0)
    So 25.07. 18:00 Votice - Vlašim 1:4pk (0:0)
    Ne 26.07. 10:15 Admira Praha - Velim 3:1 (0:0)
    Ne 26.07. 10:15 Velké Meziříčí - Jihlava 0:2 (0:1)
    Ne 26.07. 10:30 Boskovice - Protivanov 2:4pk (1:1)
    Ne 26.07. 17:00 Meteor - SK Rakovník 2:0 (0:0)
    Ne 26.07. 17:00 Čelákovice - Vltavín 2:1 (2:1)
    Ne 26.07. 17:00 Kunice - Čáslav 3:1 (1:1)
    Ne 26.07. 17:00 Tachov - Doubravka 8:7pk (3:3)
    Ne 26.07. 17:00 Řevnice - Vyšehrad 1:0 (0:0)
    Ne 26.07. 17:00 Radotín - Dukla Praha 0:10 (0:3)
    Ne 26.07. 17:00 Chrudim - H. Králové 0:5 (0:3)
    Ne 26.07. 17:00 Val. Meziříčí - Havířov 2:1 (2:1)
    Ne 02.08. 17:00 Turnov - RMSK Cidlina 4:3pk (1:1)
    Út 11.08. 17:00 Chomutov - Mostecký FK 1:2 (0:0)

    0:5 (0:3)

    Ne 26.07. 2009 17:00 - Emila Zátopka

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

       23´  P. Černý   (P. Dvořák)
       36´  V. Pilař
       45´  P. Černý
       71´  R. Hochmeister
       72´  P. Dvořák   (V. Pilař)
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O 80
    O
    Z
    Z 42
    Z
    Z
    U 72
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 42
    Z 72
    O 80
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Nejčtenější ze sportu