Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 651/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
28963
Týden:
651
Dnes:
264
On-line:
1

1.liga

ID: 4940  |  Sezona: 2012/13  |  muži  |  Návštěvy: 409/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

16.kolo

So 01.06. 17:00 Ml. Boleslav - Teplice 0:4 (0:1)
So 01.06. 17:00 Jihlava - Slavia Praha 3:1 (3:1)
So 01.06. 17:00 H. Králové - Viktoria Plzeň 0:3 (0:2)
So 01.06. 17:00 Sigma Olomouc - Č. Budějovice 1:0 (1:0)
So 01.06. 17:00 Baník Ostrava - Jablonec 0:1 (0:0)
So 01.06. 17:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 1:3 (0:0)
So 01.06. 17:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 1:1 (0:1)
So 01.06. 17:00 Sparta Praha - Dukla Praha 3:0 (1:0)

2:0 (1:0)

Ne 24.01. 2021 14:00 - Střelecký ostrov
Rozhodčí: Denev - Nádvorník, VáŇa

Góly (Asistence)

   20´  M. Talovierov
   48´  B. Čolič   (penalta)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
Z 43 76
Z
Z
Z
Z 83
Z 77
Z 88
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 59
O
O
Z 61
Z 71
Z 71
Z 45 87
Z
U
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 76 85
U 83
U 88
B
O
Z
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 61
U 71
Z 71
Z 87
O
O
B
Trenér:   David Horejš   Trenér:   Radim Kučera  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 03.03. 14:00
Teplice - Zbrojovka Brno
B-Tým: ČFL - skupina B, So 06.03. 13:30
Zápy - Teplice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 28.02. 10:00
Admira Praha - Teplice
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 28.02. 12:15
Admira Praha - Teplice
Starší dorost B: ČD skupina B, So 06.03. 13:00
Česká Lípa - Teplice
Dorost U-17 B: ČD skupina B, So 06.03. 12:15
Česká Lípa - Teplice
Žáci U-15: Česká liga, So 06.03. 10:00
Teplice - Ml. Boleslav
Ženy: 2.liga žen, So 06.03. 11:00
Sigma Olomouc - Teplice
Žáci U-14: Česká liga, So 06.03. 12:00
Teplice - Ml. Boleslav
Žáci U-13: ČL skupina B, So 06.03. 10:00
Teplice - Karlovy Vary
Žáci U-12: ČL skupina B, So 06.03. 10:00
Teplice - Karlovy Vary

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.