Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3616
  • Návštěvy: 93/1
  • Fans: 0
  • web >
  • Zlín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
4457
Týden:
93
Dnes:
5
On-line:
1

Pohár ČMFS

ID: 3364  |  Sezona: 2011/12  |  muži  |  Návštěvy: 75/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

1.kolo

So 30.07. 10:15 Náchod - Chrudim 0:4 (0:1)
So 30.07. 10:15 Admira Praha - SK Kladno 1:0 np (0:0)
So 30.07. 10:15 Strakonice - Vlašim 0:5 (0:3)
So 30.07. 17:00 Benešov - Táborsko 1:4 (1:2)
So 30.07. 17:00 Heřmanice - Lískovec 2:1 np (1:1)
So 30.07. 17:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek 2:5 (1:2)
So 30.07. 17:00 Náměšť n.O. - Šumperk 0:2 (0:1)
So 30.07. 17:00 Brumov - Zlín 2:1 np (1:1)
So 30.07. 17:00 Sparta Brno - Zbrojovka Brno 1:2 (1:2)
So 30.07. 17:00 Vyškov - Zábřeh 2:1 np (1:1)
So 30.07. 17:00 Tasovice - Líšeň 3:1 (0:1)
So 30.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Znojmo 2:3 (1:0)
So 30.07. 17:00 Mšeno - Hlavice 0:2 (0:0)
So 30.07. 17:00 Dvůr Králové - Letohrad 2:3 (2:2)
So 30.07. 17:00 Vyšehrad - Hořovice 2:1 (2:1)
So 30.07. 17:00 Čelákovice - Kunice 0:7 (0:6)
So 30.07. 17:00 Převýšov - Česká Lípa 2:0 (1:0)
So 30.07. 17:00 Souš - Sokolov 0:5 (0:1)
So 30.07. 17:00 Slavoj Polná - Pelhřimov 3:0 (2:0)
So 30.07. 17:00 Zápy - Ovčáry 1:3 (0:2)
So 30.07. 17:00 Nová Paka - Velim 3:2 (2:0)
So 30.07. 17:00 Tábor - Písek 0:2 (0:2)
So 30.07. 17:00 Třebíč - Rosice 1:3 (1:2)
So 30.07. 17:00 Mikulovice - Hlučín 2:0 (1:0)
So 30.07. 17:00 Dolní Benešov - Orlová 1:0 (0:0)
So 30.07. 17:00 Litol - Vltavín 0:5 (0:3)
So 30.07. 17:00 Vilémov - Ústí n/L 0:6 (0:3)
So 30.07. 17:00 Kolín - Votice 2:1 (1:0)
So 30.07. 17:00 Přerov - Hulín 1:3 (1:2)
So 30.07. 17:00 Spytihněv - Val. Meziříčí 2:1 (2:0)
So 30.07. 17:00 Slavičín - Třinec 1:4 (1:3)
So 30.07. 17:00 Hlinsko - Pardubice 1:5 (0:1)
So 30.07. 17:00 Otrokovice - HFK Olomouc 1:8 (0:4)
So 30.07. 17:00 Havířov - Karviná 1:2 (0:1)
So 30.07. 17:00 Vrchovina - Jihlava 0:5 (0:2)
So 30.07. 17:00 Petrovice - Opava 0:1 (0:1)
So 30.07. 17:00 Mohelnice - Uničov 0:2 (0:1)
So 30.07. 17:00 Roudnice - Bohemians 1:0 (0:0)
Ne 31.07. 10:15 Hodonín - Kroměříž 0:3 (0:1)
Ne 31.07. 10:30 Bořetice - Bohunice 3:2 np (2:2)
Ne 31.07. 16:00 Koloveč - Domažlice 2:3 (1:2)
Ne 31.07. 17:00 RMSK Cidlina - Čáslav 3:2 np (2:2)
Ne 31.07. 17:00 Meteor - Chomutov 2:1 (1:0)
Ne 31.07. 17:00 Bystrc - Břeclav 2:1 (1:1)
St 03.08. 17:00 Český Dub - Varnsdorf 0:4 (0:0)
St 03.08. 17:00 Př. Kopanina - Králův Dvůr 1:2 (0:1)
St 03.08. 17:00 Žatec - Karlovy Vary 1:2 (1:1)
St 10.08. 17:00 Brozany - Mostecký FK 2:1 (0:0)

1:2 (0:1)

So 30.07. 2011 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   44´  L. Bartošák
   49´  V. Mišinský
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O 84
Z
Z 17
Z 65
Z
Z
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 17
Z 65
O 84
Trenér:   Karel Kula  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: III. třída, skupina A, Ne 27.09. 15:30
Spytihněv - Halenkovice
Starší žáci: okresní přebor sk. A, Ne 27.09. 13:00
Spytihněv - Kostelec
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 6 5 0 0 1 27:7 15
2. 6 3 3 0 0 17:6 15
3. 6 4 1 0 1 15:9 14
4. 6 3 0 3 0 11:4 12
5. 6 4 0 0 2 12:9 12
6. 6 2 2 1 1 19:13 11
7. 6 3 0 0 3 14:10 9
8. 6 2 1 1 2 15:16 9
9. 6 1 2 1 2 5:10 8
10. 6 2 0 1 3 10:14 7
11. 6 2 0 0 4 10:15 6
12. 6 1 0 1 4 7:13 4
13. 6 1 0 0 5 5:27 3
14. 6 0 0 1 5 7:21 1

Nejčtenější ze sportu