Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 180/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26944
Týden:
180
Dnes:
12
On-line:
1

2:1 (1:1)

So 03.10. 2020 16:30 - Městský stadion - 1616 diváků
Rozhodčí: Orel - Kříž, Klupák

FORTUNA:LIGA

ID: 15328  |  Sezona: 2020/21  |  muži  |  Návštěvy: 1047/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

5.kolo

So 26.09. 16:30 Zlín - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
So 26.09. 16:30 Karviná - Ml. Boleslav 0:0 (0:0)
So 26.09. 16:30 Teplice - Baník Ostrava 2:1 (0:0)
So 26.09. 19:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 3:0 (2:0)
Ne 27.09. 15:30 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 4:1 (2:0)
Ne 27.09. 15:30 Jablonec - Opava 4:1 (2:1)
Ne 27.09. 15:30 Pardubice - Slovan Liberec 3:0 (2:0)
Ne 27.09. 19:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 1:3 (1:2)
So 12.12. 18:00 Č. Budějovice - Bohemians 1905

2:1 (0:0)

So 26.09. 2020 16:30 - Na stínadlech - 1311 diváků
Rozhodčí: Julínek - Podaný, Dohnálek

Góly (Asistence)

   59´  P. Žitný
   75´  M. Fillo   (vlastní)

Góly (Asistence)

   60´  D. de Azevedo
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 69
O 12
O
Z
Z
Z 66
Z 41 90
Z
Z 90
Z 67 90
U 72
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z 85
Z 62
Z 19
Z
Z 80
Z
Z
U 80
U 46
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 66
O 72
O 90
O 90
Z
U
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
B 46
Z 62
Z 80
Z 80
B
Z
Z
Trenér:   Stanislav Hejkal   Trenér:   Luboš Kozel  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 07.11. 14:30
Ml. Boleslav - Teplice
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 01.11. 11:00
Teplice - Přepeře
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 08.11. 00:00
Teplice - Meteor
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 08.11. 12:45
Teplice - Meteor
Starší dorost B: ČD skupina B, So 07.11. 10:00
Karlovy Vary - Teplice
Dorost U-17 B: ČD skupina B, So 07.11. 12:15
Karlovy Vary - Teplice
Žáci U-15: Česká liga, Ne 08.11. 12:30
Slavia Praha - Teplice
: Okresní přebor, So 07.11. 00:00
Chabařovice - Teplice
Ženy: 2.liga žen, Ne 08.11. 11:00
Sigma Olomouc - Teplice
Žáci U-14: Česká liga, Ne 08.11. 14:30
Slavia Praha - Teplice
: Okresní přebor MŽ, So 07.11. 00:00
Teplice - Rtyně
Žáci U-13: ČL skupina B, So 07.11. 10:30
Teplice - Neratovice
Žáci U-12: ČL skupina B, So 07.11. 10:30
Teplice - Neratovice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 6 6 0 0 20:6 18
2. 6 5 1 0 19:2 16
3. 6 4 1 1 16:10 13
4. 6 4 1 1 11:7 13
5. 6 3 1 2 10:6 10
6. 6 3 1 2 9:6 10
7. 6 3 1 2 7:6 10
8. 6 2 3 1 7:7 9
9. 5 2 1 2 7:7 7
10. 5 2 1 2 5:6 7
11. 6 2 0 4 8:10 6
12. 6 2 0 4 8:13 6
13. 6 1 2 3 6:7 5
14. 6 1 2 3 6:11 5
15. 6 1 2 3 6:11 5
16. 5 0 3 2 4:12 3
17. 5 0 1 4 3:13 1
18. 6 0 1 5 5:17 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.