Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 504/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
40725
Týden:
504
Dnes:
2
On-line:
1

Česká liga žáků U-12 B

ID: 14914  |  Sezona: 2020/21  |  žáci U-12  |  Návštěvy: 36/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 

12.kolo

So 07.11. 10:00 FŠ Litvínov - Junior Děčín výsledek
So 07.11. 10:00 SK Kladno - Tempo výsledek
So 07.11. 10:00 Junior Chomutov - Ústí n/L výsledek
So 07.11. 10:30 Teplice - Neratovice výsledek
So 07.11. 14:30 Sokolov - Karlovy Vary výsledek
Ne 08.11. 10:00 Most-Souš - Vyšehrad výsledek
Ne 08.11. 10:00 Meteor - Slavia Praha výsledek

Ne 08.11. 2020 10:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Evropská liga, Čt 26.11. 21:00
Nice - Slavia Praha
B-Tým: ČFL - skupina A, Po 00.00. 10:15
Slavia Praha - SK Rakovník
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 28.11. 11:00
Slavia Praha - Pardubice
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 28.11. 13:15
Slavia Praha - Pardubice
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 29.11. 13:30
1.FK Příbram FA - Slavia Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 29.11. 12:15
1.FK Příbram FA - Slavia Praha
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Ne 28.02. 18:00
Slavia Praha - Kyje
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 26 26 0 0 535:90 78
2. 26 24 0 2 573:86 72
3. 26 20 2 4 370:117 62
4. 26 19 2 5 309:115 59
5. 26 17 1 8 317:180 52
6. 26 13 1 12 207:200 40
7. 26 11 3 12 156:222 36
8. 26 11 2 13 238:245 35
9. 26 9 0 17 120:375 27
10. 26 7 3 16 156:314 24
11. 26 6 1 19 129:327 19
12. 25 5 2 18 107:333 17
13. 26 2 3 21 121:373 9
14. 25 1 0 24 82:443 3

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
208
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.