Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 73
  • Návštěvy: 38/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Praha 9  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
7975
Týden:
38
Dnes:
1
On-line:
1

I.A třída skupina A - Praha

ID: 14840  |  Sezona: 2020/21  |  muži  |  Návštěvy: 425/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 

7.kolo

02.10. 19:00 Štěrboholy - Kunratice 2:1 (2:0)
So 03.10. 10:15 Březíněves - Čechie Uhřiněves 0:1 (0:0)
So 03.10. 10:30 FC Háje - Xaverov 3:1 (1:0)
So 03.10. 10:30 Union Vršovice - Troja 5:3 (3:0)
So 03.10. 10:30 Praga - Spoje Praha 3:0 (2:0)
Ne 04.10. 16:00 Kyje - Tempo 0:6 (0:1)
Ne 04.10. 16:00 Ďáblice - D. Počernice 5:0 (1:0)
Ne 04.10. 16:00 Hrdlořezy - ČAFC Praha 0:6 (0:5)

3:0 (2:0)

So 03.10. 2020 10:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.A třída skupina A, So 24.10. 10:30
Čechie Uhřiněves - Praga
Žáci U-13: II. třída MŽ, skupina B, Ne 25.10. 15:00
Újezd P4 - Praga
Ml. dorost: ČD skupina C , So 24.10. 14:30
ABC Braník - Praga
B-Tým: II. třída skupina B, Ne 25.10. 17:00
Satalice - Praga
Žáci U-15: I. třída SŽ, skupina A, Ne 25.10. 14:30
Praga - FC Háje
Dorost U-19: ČD skupina C, So 24.10. 12:15
ABC Braník - Praga
C-Tým: II. třída skupina C, Ne 25.10. 14:30
Šeberov - Praga
Žáci U-13: II.třída MŽ skupina E, Ne 25.10. 12:00
Vltavín - Praga
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 10 9 1 0 39:9 28
2. 9 7 2 0 28:10 23
3. 10 7 2 1 23:12 23
4. 10 6 1 3 26:19 19
5. 9 6 0 3 29:13 18
6. 10 5 1 4 15:14 16
7. 9 5 0 4 29:23 15
8. 10 4 2 4 25:31 14
9. 9 4 0 5 17:15 12
10. 9 3 2 4 18:21 11
11. 9 3 2 4 18:29 11
12. 10 3 1 6 30:26 10
13. 10 3 1 6 23:36 10
14. 10 2 1 7 13:21 7
15. 10 2 0 8 14:33 6
16. 10 0 0 10 5:40 0

Nejčtenější ze sportu