Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 73
  • Návštěvy: 55/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Praha 9  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
7992
Týden:
55
Dnes:
8
On-line:
1

I.A třída skupina A - Praha

ID: 14840  |  Sezona: 2020/21  |  muži  |  Návštěvy: 373/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 

6.kolo

25.09. 19:00 D. Počernice - Štěrboholy 0:2 (0:1)
So 26.09. 10:00 Tempo - Union Vršovice 6:0 (3:0)
So 26.09. 10:15 Spoje Praha - Kyje 3:0 (1:0)
So 26.09. 10:30 Xaverov - Hrdlořezy 5:2 (2:0)
So 26.09. 10:30 Troja - Březíněves 2:1 (1:1)
So 26.09. 10:30 Čechie Uhřiněves - FC Háje 2:2 (0:1)
So 26.09. 10:45 Kunratice - Praga 2:3 (2:2)
Po 28.09. 16:30 ČAFC Praha - Ďáblice 5:2 (3:0)

2:3 (2:2)

So 26.09. 2020 10:45

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.A třída skupina A, So 31.10. 09:30
Praga - FC Háje
Žáci U-13: II. třída MŽ, skupina B, So 07.11. 09:00
Újezd nad Lesy - Praga
Ml. dorost: ČD skupina C , St 28.10. 14:30
Praga - Sparta Kolín
B-Tým: II. třída skupina B, Ne 01.11. 14:00
Praga - Ambassadors
Žáci U-15: I. třída SŽ, skupina A, Ne 08.11. 14:00
Modřany - Praga
Dorost U-19: ČD skupina C, So 31.10. 11:45
Praga - Trutnov
C-Tým: II. třída skupina C, Ne 01.11. 11:45
Praga - Stodůlky
Žáci U-13: II.třída MŽ skupina E, Ne 08.11. 14:30
Vyšehrad - Praga
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 10 9 1 0 39:9 28
2. 9 7 2 0 28:10 23
3. 10 7 2 1 23:12 23
4. 10 6 1 3 26:19 19
5. 9 6 0 3 29:13 18
6. 10 5 1 4 15:14 16
7. 9 5 0 4 29:23 15
8. 10 4 2 4 25:31 14
9. 9 4 0 5 17:15 12
10. 9 3 2 4 18:21 11
11. 9 3 2 4 18:29 11
12. 10 3 1 6 30:26 10
13. 10 3 1 6 23:36 10
14. 10 2 1 7 13:21 7
15. 10 2 0 8 14:33 6
16. 10 0 0 10 5:40 0

Nejčtenější ze sportu