Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 10. dubna 2020
svátek má Darja.
Hlavní menu
  • ID: 14518
  • Návštěvy: 37/1
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    964
    Týden:
    37
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
     <  01 02 >

    Přípravná utkání 2019-20 II.

    Čt 22.08. 17:00 Třinec - Olomouc 2:3 pp
    Čt 22.08. 17:30 Liberec - Chabarovsk 4:1
    Čt 22.08. 17:30 Klatovy - Plzeň 1:11
    Čt 22.08. 18:00 Zlín - Kometa Brno 1:2
    Čt 22.08. 18:00 Znojmo - Vítkovice 3:7
    Čt 22.08. 18:00 Karlovy Vary - Kladno 7:1
    23.08. 16:00 HV71 - Sparta Praha 3:2
    23.08. 16:00 Pardubice - Zvolen 6:4
    So 24.08. 16:00 Krefeld - Litvínov 5:4
    Ne 25.08. 13:30 Mannheim - Sparta Praha 1:4
    Ne 25.08. 14:00 Landshut - Litvínov 3:4 np
    Ne 25.08. 16:00 Mountfield HK - Eisbären 1:2
    Ne 25.08. 18:30 Kassel - Karlovy Vary 3:2 np
    Út 27.08. 17:00 Vítkovice - Trenčín 5:0
    Út 27.08. 17:00 Mladá Boleslav - Karlovy Vary 3:1
    Čt 29.08. 17:00 Olomouc - Zlín 2:0
    Čt 29.08. 17:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 3:1
    Čt 29.08. 18:00 Kometa Brno - Slovan Bratislava 4:1
    30.08. 17:00 Prostějov - Vítkovice 2:4
    30.08. 19:30 Eisbären - Pardubice 5:4
    30.08. 20:00 Bolzano - Kladno 7:3
    Ne 01.09. 16:00 Kladno - Nürnberg 3:4 np
    Út 03.09. 17:00 Zlín - Trenčín 6:2
    Út 03.09. 17:00 Olomouc - Kometa Brno 6:5 pp
    Čt 05.09. 17:00 Jihlava - Pardubice 1:3
    Čt 05.09. 17:30 Litvínov - Ústí nad Labem 2:1
    Čt 05.09. 17:30 Karlovy Vary - Kassel 5:4
    Čt 05.09. 18:00 Kometa Brno - Zlín 2:3
    Čt 05.09. 18:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 3:0
    06.09. 18:00 Trenčín - Olomouc 3:4
    So 07.09. 16:00 Nitra - Vítkovice 4:2
    So 07.09. 16:00 Ústí nad Labem - Kladno 0:3
    So 07.09. 19:00 Pardubice - Eisbären 0:2
    Ne 08.09. 15:00 Nowy Targ - Vítkovice 2:4

    3:1 (1:1 2:0 0:0)

    Čt 29.08. 2019 17:00

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    Brankáři MI OG ZS ZN
    Brankáři MI OG ZS ZN
    P Sestava G A +/- TM ZN
    P Sestava G A +/- TM ZN
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek