Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 27. ledna 2020
svátek má Ingrid.
Hlavní menu
  • ID: 14518
  • Návštěvy: 40/1
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    750
    Týden:
    40
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    < 01 02  > 

    Přípravná utkání 2019-20 I.

    St 24.07. 17:30 Liberec - Soligorsk 1:2
    So 27.07. 17:30 Litvínov - Spartak Moskva 1:2
    Út 30.07. 17:30 Litvínov - Kladno 5:4 pp
    Čt 01.08. 17:30 Kladno - Slavia Praha 6:4
    Čt 01.08. 17:30 Litoměřice - Litvínov 2:4
    Čt 01.08. 17:30 Karlovy Vary - Jekatěrinburg 2:4
    Čt 01.08. 17:30 Olomouc - Kokshetau 2:3 np
    Út 06.08. 17:30 Liberec - Novokuzněck 3:4 pp
    Út 06.08. 17:30 České Budějovice - Plzeň 1:2
    Út 06.08. 17:30 Kladno - Litvínov 2:5
    Út 06.08. 18:00 Sparta Praha - Slavia Praha 5:0
    Út 06.08. 18:00 Kometa Brno - Trenčín 4:1
    Čt 08.08. 17:00 Olomouc - Jihlava 5:2
    Čt 08.08. 17:30 Plzeň - Kladno 5:2
    Čt 08.08. 17:30 Litvínov - Mladá Boleslav 3:4 pp
    Čt 08.08. 18:00 Sparta Praha - Karlovy Vary 8:1
    Čt 08.08. 18:00 Kometa Brno - České Budějovice 6:4
    Ne 11.08. 17:00 Davos - Vítkovice 1:4
    Po 12.08. 11:00 Karlovy Vary - Sokolov 3:6
    Út 13.08. 17:00 Třinec - Kometa Brno 5:2
    Út 13.08. 17:00 Olomouc - Trenčín 6:3
    Út 13.08. 17:30 Kladno - Mladá Boleslav 1:4
    Út 13.08. 18:00 Karlovy Vary - Novosibirsk 2:3
    Út 13.08. 18:00 Zlín - Slavia Praha 3:2
    Út 13.08. 19:00 Rapperswil - Vítkovice 4:2
    St 14.08. 18:00 Sparta Praha - KooKoo 5:1
    Čt 15.08. 17:00 Zug - Vítkovice 3:2
    Čt 15.08. 17:30 Mladá Boleslav - Litvínov 4:3
    Čt 15.08. 17:30 Liberec - KooKoo 3:2
    Čt 15.08. 18:00 Frýdek-Místek - Třinec 1:4
    Čt 15.08. 18:00 Kometa Brno - Olomouc 2:0
    Čt 15.08. 18:00 Přerov - Zlín 4:1
    Čt 15.08. 18:00 Slovan Bratislava - Karlovy Vary 2:3
    16.08. 12:30 Trenčín - Karlovy Vary 9:3
    16.08. 15:30 Kladno - Lausitzer 5:1
    So 17.08. 16:00 Ambri-Piotta - Vítkovice 6:1
    So 17.08. 16:00 Soči - Sparta Praha 4:3
    Ne 18.08. 16:00 Litvínov - Vladivostok 3:4
    Út 20.08. 16:00 Mountfield HK - Vienna 5:1
    Út 20.08. 17:00 Karlovy Vary - Soči 2:1 pp
    Út 20.08. 17:30 Kladno - Plzeň 2:8
    Út 20.08. 18:00 Zlín - Olomouc 2:3 pp
    Út 20.08. 18:00 Kometa Brno - Třinec 3:6
    St 21.08. 12:00 Servette - Sparta Praha 3:2

    2:8 (0:4 1:2 1:2)

    Út 20.08. 2019 17:30

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    Brankáři MI OG ZS ZN
    Brankáři MI OG ZS ZN
    P Sestava G A +/- TM ZN
    P Sestava G A +/- TM ZN
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek
    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 39 24 4 1 10 139:95 81
    2. 39 22 2 6 9 134:104 76
    3. 41 17 11 1 12 137:113 74
    4. 39 20 3 4 12 122:100 70
    5. 40 17 6 5 12 118:98 68
    6. 40 17 4 5 14 119:120 64
    7. 40 15 7 3 15 134:115 62
    8. 40 16 3 4 17 127:118 58
    9. 39 15 4 4 16 97:96 57
    10. 41 13 5 6 17 96:111 55
    11. 40 13 3 5 19 101:129 50
    12. 40 8 7 4 21 100:146 42
    13. 39 10 2 6 21 106:138 40
    14. 41 9 2 9 21 90:137 40