Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 24. ledna 2020
svátek má Milena.
Hlavní menu
  • ID: 14518
  • Návštěvy: 22/1
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    741
    Týden:
    22
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
    < 01 02  > 

    Přípravná utkání 2019-20 I.

    St 24.07. 17:30 Liberec - Soligorsk 1:2
    So 27.07. 17:30 Litvínov - Spartak Moskva 1:2
    Út 30.07. 17:30 Litvínov - Kladno 5:4 pp
    Čt 01.08. 17:30 Kladno - Slavia Praha 6:4
    Čt 01.08. 17:30 Litoměřice - Litvínov 2:4
    Čt 01.08. 17:30 Karlovy Vary - Jekatěrinburg 2:4
    Čt 01.08. 17:30 Olomouc - Kokshetau 2:3 np
    Út 06.08. 17:30 Liberec - Novokuzněck 3:4 pp
    Út 06.08. 17:30 České Budějovice - Plzeň 1:2
    Út 06.08. 17:30 Kladno - Litvínov 2:5
    Út 06.08. 18:00 Sparta Praha - Slavia Praha 5:0
    Út 06.08. 18:00 Kometa Brno - Trenčín 4:1
    Čt 08.08. 17:00 Olomouc - Jihlava 5:2
    Čt 08.08. 17:30 Plzeň - Kladno 5:2
    Čt 08.08. 17:30 Litvínov - Mladá Boleslav 3:4 pp
    Čt 08.08. 18:00 Sparta Praha - Karlovy Vary 8:1
    Čt 08.08. 18:00 Kometa Brno - České Budějovice 6:4
    Ne 11.08. 17:00 Davos - Vítkovice 1:4
    Po 12.08. 11:00 Karlovy Vary - Sokolov 3:6
    Út 13.08. 17:00 Třinec - Kometa Brno 5:2
    Út 13.08. 17:00 Olomouc - Trenčín 6:3
    Út 13.08. 17:30 Kladno - Mladá Boleslav 1:4
    Út 13.08. 18:00 Karlovy Vary - Novosibirsk 2:3
    Út 13.08. 18:00 Zlín - Slavia Praha 3:2
    Út 13.08. 19:00 Rapperswil - Vítkovice 4:2
    St 14.08. 18:00 Sparta Praha - KooKoo 5:1
    Čt 15.08. 17:00 Zug - Vítkovice 3:2
    Čt 15.08. 17:30 Mladá Boleslav - Litvínov 4:3
    Čt 15.08. 17:30 Liberec - KooKoo 3:2
    Čt 15.08. 18:00 Frýdek-Místek - Třinec 1:4
    Čt 15.08. 18:00 Kometa Brno - Olomouc 2:0
    Čt 15.08. 18:00 Přerov - Zlín 4:1
    Čt 15.08. 18:00 Slovan Bratislava - Karlovy Vary 2:3
    16.08. 12:30 Trenčín - Karlovy Vary 9:3
    16.08. 15:30 Kladno - Lausitzer 5:1
    So 17.08. 16:00 Ambri-Piotta - Vítkovice 6:1
    So 17.08. 16:00 Soči - Sparta Praha 4:3
    Ne 18.08. 16:00 Litvínov - Vladivostok 3:4
    Út 20.08. 16:00 Mountfield HK - Vienna 5:1
    Út 20.08. 17:00 Karlovy Vary - Soči 2:1 pp
    Út 20.08. 17:30 Kladno - Plzeň 2:8
    Út 20.08. 18:00 Zlín - Olomouc 2:3 pp
    Út 20.08. 18:00 Kometa Brno - Třinec 3:6
    St 21.08. 12:00 Servette - Sparta Praha 3:2

    2:5 (1:1 0:3 1:1)

    Út 06.08. 2019 17:30

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    Brankáři MI OG ZS ZN
    Brankáři MI OG ZS ZN
    P Sestava G A +/- TM ZN
    P Sestava G A +/- TM ZN
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek
    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 37 23 4 1 9 132:91 78
    2. 39 17 11 1 10 133:103 74
    3. 37 20 2 6 9 123:99 70
    4. 37 19 3 4 11 118:94 67
    5. 38 17 5 5 11 114:92 66
    6. 38 17 3 5 13 113:113 62
    7. 38 14 6 3 15 125:108 57
    8. 38 15 3 3 17 118:111 54
    9. 37 14 4 4 15 92:90 54
    10. 39 12 5 5 17 88:105 51
    11. 38 13 3 5 17 97:122 50
    12. 38 8 6 4 20 94:138 40
    13. 37 9 2 5 21 98:131 36
    14. 39 8 2 8 21 84:132 36