Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 28. března 2020
svátek má Soňa.
Hlavní menu
  • ID: 14518
  • Návštěvy: 89/1
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    932
    Týden:
    89
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    < 01 02  > 

    Přípravná utkání 2019-20 I.

    St 24.07. 17:30 Liberec - Soligorsk 1:2
    So 27.07. 17:30 Litvínov - Spartak Moskva 1:2
    Út 30.07. 17:30 Litvínov - Kladno 5:4 pp
    Čt 01.08. 17:30 Kladno - Slavia Praha 6:4
    Čt 01.08. 17:30 Litoměřice - Litvínov 2:4
    Čt 01.08. 17:30 Karlovy Vary - Jekatěrinburg 2:4
    Čt 01.08. 17:30 Olomouc - Kokshetau 2:3 np
    Út 06.08. 17:30 Liberec - Novokuzněck 3:4 pp
    Út 06.08. 17:30 České Budějovice - Plzeň 1:2
    Út 06.08. 17:30 Kladno - Litvínov 2:5
    Út 06.08. 18:00 Sparta Praha - Slavia Praha 5:0
    Út 06.08. 18:00 Kometa Brno - Trenčín 4:1
    Čt 08.08. 17:00 Olomouc - Jihlava 5:2
    Čt 08.08. 17:30 Plzeň - Kladno 5:2
    Čt 08.08. 17:30 Litvínov - Mladá Boleslav 3:4 pp
    Čt 08.08. 18:00 Sparta Praha - Karlovy Vary 8:1
    Čt 08.08. 18:00 Kometa Brno - České Budějovice 6:4
    Ne 11.08. 17:00 Davos - Vítkovice 1:4
    Po 12.08. 11:00 Karlovy Vary - Sokolov 3:6
    Út 13.08. 17:00 Třinec - Kometa Brno 5:2
    Út 13.08. 17:00 Olomouc - Trenčín 6:3
    Út 13.08. 17:30 Kladno - Mladá Boleslav 1:4
    Út 13.08. 18:00 Karlovy Vary - Novosibirsk 2:3
    Út 13.08. 18:00 Zlín - Slavia Praha 3:2
    Út 13.08. 19:00 Rapperswil - Vítkovice 4:2
    St 14.08. 18:00 Sparta Praha - KooKoo 5:1
    Čt 15.08. 17:00 Zug - Vítkovice 3:2
    Čt 15.08. 17:30 Mladá Boleslav - Litvínov 4:3
    Čt 15.08. 17:30 Liberec - KooKoo 3:2
    Čt 15.08. 18:00 Frýdek-Místek - Třinec 1:4
    Čt 15.08. 18:00 Kometa Brno - Olomouc 2:0
    Čt 15.08. 18:00 Přerov - Zlín 4:1
    Čt 15.08. 18:00 Slovan Bratislava - Karlovy Vary 2:3
    16.08. 12:30 Trenčín - Karlovy Vary 9:3
    16.08. 15:30 Kladno - Lausitzer 5:1
    So 17.08. 16:00 Ambri-Piotta - Vítkovice 6:1
    So 17.08. 16:00 Soči - Sparta Praha 4:3
    Ne 18.08. 16:00 Litvínov - Vladivostok 3:4
    Út 20.08. 16:00 Mountfield HK - Vienna 5:1
    Út 20.08. 17:00 Karlovy Vary - Soči 2:1 pp
    Út 20.08. 17:30 Kladno - Plzeň 2:8
    Út 20.08. 18:00 Zlín - Olomouc 2:3 pp
    Út 20.08. 18:00 Kometa Brno - Třinec 3:6
    St 21.08. 12:00 Servette - Sparta Praha 3:2

    6:4 (1:0 3:3 2:1)

    Čt 01.08. 2019 17:30

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    Brankáři MI OG ZS ZN
    Brankáři MI OG ZS ZN
    P Sestava G A +/- TM ZN
    P Sestava G A +/- TM ZN
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek