Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3959
  • Návštěvy: 502/1
  • Fans: 40
  • web >
  • Ostrava-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
35476
Týden:
502
Dnes:
60
On-line:
1

MS liga žáků U12 sever

ID: 13988  |  Sezona: 2019/20  |  žáci U-12  |  Návštěvy: 50/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 

4.kolo

06.09. 16:00 Karviná - Baník Ostrava 0:17 (0:7)
So 07.09. 10:00 ŠSK Bílovec - Sigma Olomouc 3:20 (3:13)
So 07.09. 10:00 Vítkovice - Hranice 15:1 (5:0)
So 07.09. 13:00 Opava - Frýdek-Místek 5:3 (1:2)
Ne 08.09. 10:00 Vsetín - Val. Meziříčí 16:0 (8:0)
Ne 08.09. 10:00 Uničov - Hlučín 4:6 (3:3)
Ne 08.09. 10:00 Šumperk - HFK Olomouc 4:4 (2:2)
Ne 08.09. 16:00 Přerov - Třinec 2:9 (2:2)

0:0 (0:0)

Ne 05.07. 2020 17:00 - Městský stadion - 3853 diváků
Rozhodčí: Ardeleanu - Caletka, Kubr

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z 73
Z
Z 90
Z 83
Z
Z
Z 90
Z 83
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z 60
Z 54 90
Z 60
Z
Z
Z
U 70
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 73
Z 83
Z 83
Z 90
Z 90
B
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 60
Z 70
O 90
O
O
O
B
Trenér:   Luboš Kozel   Trenér:   Adrian Guľa  
Správce karty klubu: Ondrej Jakubov

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.09. 15:30
Třinec - Baník Ostrava
B-Tým: Moravskoslezská liga, So 03.10. 15:00
Nové Město n.M. - Baník Ostrava
Ženy: 2.liga žen, Ne 27.09. 12:30
Baník Ostrava - Teplice
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, St 30.09. 13:15
Baník Ostrava - Slavia Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 03.10. 14:15
Baník Ostrava - Meteor
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 27.09. 10:30
Zbrojovka Brno - Baník Ostrava
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 27.09. 12:45
Zbrojovka Brno - Baník Ostrava
Ženy B: MS liga žen, Ne 27.09. 15:30
Baník Ostrava - FK Hodonín
: městský přebor, So 03.10. 14:00
Baník Ostrava - Slavoj Rychvald
: Městský přebor,sk. B, St 30.09. 16:00
Vítkovice - Baník Ostrava
Žáci U-15: MSL Top, So 03.10. 10:30
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
Žáci U-14: MSL Top, So 03.10. 12:45
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
Žáci U-13: MSL skupina sever, Pá 02.10. 17:30
Baník Ostrava - Karviná
Žáci U-12: MSL skupina sever, Pá 02.10. 17:30
Baník Ostrava - Karviná

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.