Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3887
  • Návštěvy: 100/1
  • Fans: 2
  • Opava  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8423
Týden:
100
Dnes:
6
On-line:
1

Moravskoslezský krajský přebor

ID: 13855  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 299/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16  > 

5.kolo

So 31.08. 10:30 Háj ve Slezsku - Pustá Polom 3:1 (0:0)
So 31.08. 16:30 Český Těšín - Břidličná 2:1 (1:0)
So 31.08. 16:30 Hlubina - Bílovec 0:4 (0:2)
So 31.08. 16:30 Loko Petrovice - Čeladná 6:0 (3:0)
So 31.08. 16:30 Brušperk - Kobeřice 5:1 (3:0)
So 31.08. 16:30 Dolní Datyně - Bystřice 0:0 (0:0)
Ne 01.09. 16:30 Krnov - Fulnek 0:3 (0:2)

5:1 (3:0)

So 31.08. 2019 16:30

Góly (Asistence)

     L. Bartoš
   28´  L. Bartoš
   42´  R. Polášek
   75´  M. Váňa
   87´  J. Bogdan

Góly (Asistence)

   54´  J. Buchta
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O 82 84
O 87
O
O 78
O 82
O 56
O 83
O
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 35 58
O 44 80
O 77
O 70
O 46
O
O 27
O 76
O
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 56
O 78
O 82
O 84
O 87
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 46
O 58
O 70 82
O 77
O 80
B
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Krajský přebor, So 26.09. 16:00
Brušperk - Kobeřice
B-Tým: III. třída, skupina A, So 26.09. 16:00
Kobeřice - Dobroslavice
Dorost U-19: Krajská soutěž, skupina A, Ne 27.09. 10:00
Brušperk - Kobeřice
Žáci U-15: Krajská soutěž, skupina A, So 26.09. 00:00
Krásné Loučky - Kobeřice
Žáci U-13: Krajská soutěž, skupina A, So 26.09. 00:00
Krásné Loučky - Kobeřice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 8 7 1 0 20:7 22
2. 8 6 2 0 27:7 20
3. 8 6 1 1 28:11 19
4. 8 6 1 1 26:12 19
5. 8 4 3 1 14:8 15
6. 8 5 0 3 20:14 15
7. 8 5 0 3 17:12 15
8. 8 4 2 2 10:11 14
9. 8 4 1 3 17:11 13
10. 8 2 0 6 14:24 6
11. 8 2 0 6 8:18 6
12. 8 1 2 5 10:20 5
13. 8 1 2 5 9:20 5
14. 8 1 1 6 13:20 4
15. 8 1 0 7 16:31 3
16. 8 1 0 7 7:30 3

Nejčtenější ze sportu