Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3204
  • Návštěvy: 839/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
17110
Týden:
839
Dnes:
84
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 13849  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 88/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

1. kolo

St 07.08. 17:30 Náchod - Viktoria Žižkov 0:5 (0:0)
Út 13.08. 17:00 SK Kladno - Štěchovice 1:2 (1:0)
Út 13.08. 18:00 Březová - Mar. Lázně 0:3 (0:1)
Út 13.08. 18:00 Brandýs - Ústí n/L 0:10 (0:5)
Út 13.08. 18:00 Meteor - Chrudim 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00 Přepeře - Dvůr Králové 6:2 (2:2)
St 14.08. 17:00 Všechovice - Petřkovice 0:4 (0:0)
St 14.08. 17:00 Velké Hamry - Varnsdorf 0:4 (0:1)
St 14.08. 17:00 Val. Meziříčí - Slavičín 4:2 pp (1:1)
St 14.08. 17:00 Hlubina - Dolní Benešov 1:2 (0:1)
St 14.08. 17:00 Srbice - Králův Dvůr 1:2 (0:2)
St 14.08. 17:00 Rosice - Velké Meziříčí 4:2 (3:0)
St 14.08. 17:00 Rýmařov - Uničov 2:3 (2:1)
St 14.08. 17:00 Skaštice - Líšeň 3:5 (1:3)
St 14.08. 17:00 ČLU Beroun - Dukla Praha 0:7 (0:4)
St 14.08. 17:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek 2:3 (1:0)
St 14.08. 17:00 HFK Olomouc - Zbrojovka Brno 0:3 (0:2)
St 14.08. 17:00 Soběslav - Benešov 0:2 (0:0)
St 14.08. 17:00 Libiš - Zápy 0:2 (0:1)
St 14.08. 17:00 Hostouň - Karlovy Vary 2:1 (1:1)
St 14.08. 17:00 Sedlčany - Táborsko 0:4 (0:0)
St 14.08. 17:00 Ždírec n.D. - Stará Říše 3:1 pp (1:1)
St 14.08. 17:00 Kolín - Ústí n.O. 0:1 (0:1)
St 14.08. 17:00 Humpolec - Jihlava 0:9 (0:6)
St 14.08. 17:00 Komárov - Vltavín 0:1 (0:0)
St 14.08. 17:00 Kroměříž - Vítkovice 2:3 np (2:2)
St 14.08. 17:00 Lanžhot - Znojmo 2:1 np (1:1)
St 14.08. 17:00 Letohrad - H. Králové 0:3 (0:0)
St 14.08. 17:00 Motorlet Praha - Chomutov 4:0 (1:0)
St 14.08. 17:00 Český Brod - Velvary 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00 Dětmarovice - Třinec 1:7 (0:3)
St 14.08. 17:00 Strání - Prostějov 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:00 Olešnice - Otrokovice 2:1 (1:1)
St 14.08. 17:00 Souš - Sokolov 0:3 (0:0)
St 14.08. 17:00 Aritma Praha - Admira Praha 0:1 (0:1)
St 14.08. 17:00 Frenštát - Hlučín 1:2 (0:2)
St 14.08. 17:00 Zbuzany - Domažlice 1:3 (0:1)
St 14.08. 17:30 Slaný - Vyšehrad 0:4 (0:2)
St 14.08. 17:30 Ostrá - Vlašim 1:3 (1:2)
St 14.08. 18:00 Dobříš - Písek 0:2 (0:1)
Út 20.08. 17:00 Vysoké Mýto - Pardubice 0:2 (0:1)
Út 20.08. 17:00 Tasovice - Vrchovina 0:1 (0:1)

0:3 (0:2)

St 14.08. 2019 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

     P. Eismann
   41´  R. Bartolomeu
   67´  A. Fousek
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z
Z 46
Z
Z 15 77
Z 60
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z
Z
Z 74
Z 60
Z
Z 68
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 46
U 60
Z 77
Z
B
U
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 60
Z 68
U 74
Z
Z
Z
B
Trenér:   Jiří Derco  
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina E, Ne 14.03. 14:30
Kozlovice - HFK Olomouc
B-Tým: I.A třída - skupina B, So 13.03. 14:30
Dub n.Moravou - HFK Olomouc
Dorost U-19: MSD skupina E, So 06.03. 10:00
HFK Olomouc - Uničov
Dorost U-17: MSD skupina E, Ne 07.03. 12:15
HFK Olomouc - Uničov
Žáci U-15: MS divize U-15 sk. D, Ne 14.03. 10:00
HFK Olomouc - Sparta Brno
Žáci U14: MSD žáci U-14 sk. D, Ne 14.03. 12:00
HFK Olomouc - Sparta Brno
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 13.03. 10:00
HFK Olomouc - Baník Ostrava
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 13.03. 10:00
HFK Olomouc - Baník Ostrava
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 9 7 0 2 22:8 21
2. 10 7 0 3 19:18 21
3. 9 6 1 2 27:9 19
4. 10 6 1 3 22:16 19
5. 10 6 0 4 26:22 18
6. 10 5 2 3 19:15 17
7. 9 5 1 3 15:18 16
8. 10 3 4 3 12:10 13
9. 10 4 1 5 12:12 13
10. 9 3 1 5 18:17 10
11. 10 2 3 5 15:19 9
12. 10 3 0 7 16:24 9
13. 10 2 2 6 13:20 8
14. 10 1 0 9 9:37 3

Nejčtenější ze sportu