Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3204
  • Návštěvy: 839/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
17110
Týden:
839
Dnes:
84
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 13849  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 88/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08  > 

Předkolo

26.07. 18:00 Vsetín - Val. Meziříčí 3:5 (1:2)
So 27.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Humpolec 1:2 (1:1)
So 27.07. 17:00 Polanka - Nový Jičín 0:3 (0:1)
So 27.07. 17:00 Skaštice - Blansko 3:2 np (2:2)
So 27.07. 17:00 Olešnice - Nové Sady 1:0 (0:0)
So 27.07. 17:00 Želetava - Tasovice 2:4 pp (2:2)
So 27.07. 17:00 Start Brno - Vrchovina 1:5 (1:3)
So 27.07. 18:00 Frýdlant n.O. - Dolní Benešov 0:2 (0:1)
Ne 28.07. 15:00 Hlubina - Heřmanice 3:1 (2:1)
Ne 28.07. 17:00 Nevšová - Slavičín 0:9 (0:5)
Ne 28.07. 17:00 Dětmarovice - Bohumín 2:1 (0:0)
Ne 28.07. 17:00 Všechovice - Hranice 3:2 (1:1)
Ne 28.07. 17:00 Velká Bíteš - Velké Meziříčí 1:3 (0:3)
Ne 28.07. 17:00 Slavoj Polná - Stará Říše 1:3 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 HFK Olomouc - Vyškov 2:0 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 Havířov - Hlučín 1:2 (1:2)
Ne 28.07. 17:00 Bzenec - Rosice 0:2 (0:0)
Ne 28.07. 17:00 Bruntál - Rýmařov 2:3 (1:2)
Ne 28.07. 17:00 Frenštát - Kozlovice 3:0 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod 1:0 (1:0)
Ne 28.07. 17:00 Přerov - Otrokovice 0:5 (0:3)
Ne 28.07. 17:00 Šumperk - Kroměříž 1:6 (0:2)
Ne 28.07. 17:00 Brumov - Strání 0:4 (0:2)
Ne 28.07. 17:00 Lanžhot - Hodonín 3:1 (2:0)
St 31.07. 17:30 Soběslav - J. Hradec 3:0 (2:0)
02.08. 18:00 Dobříš - Klatovy 5:2 (0:2)
So 03.08. 10:15 Dvůr Králové - Benátky 3:1 (0:1)
So 03.08. 10:15 SK Kladno - Ostrov 2:0 (2:0)
So 03.08. 10:15 Kutná Hora - Meteor 0:1 (0:0)
So 03.08. 10:15 Louny - Brandýs 0:2 (0:1)
So 03.08. 10:30 Petřín Plzeň - Hostouň 1:2 (0:1)
So 03.08. 10:30 Chomutov - Neratovice 1:0 (0:0)
So 03.08. 10:30 Komárov - Hořovice 1:0 (0:0)
So 03.08. 17:00 Poříčany - Český Brod 2:4 (0:2)
So 03.08. 17:00 Slaný - Přeštice 3:2 (1:1)
So 03.08. 17:00 Mor. Třebová - Vysoké Mýto 0:5 (0:2)
So 03.08. 17:00 Libčany - Nymburk 3:2 (2:2)
So 03.08. 17:00 Skalice - Libiš 0:2 (0:0)
So 03.08. 17:00 Srbice - Brozany 3:2 np (2:2)
So 03.08. 17:00 N. Sedlo - Souš 0:5 (0:2)
So 03.08. 17:00 N. Včelnice - Sedlčany 0:10 (0:7)
So 03.08. 17:00 Rokycany - Aritma Praha 1:2 (0:2)
So 03.08. 17:00 Př. Kopanina - Ostrá 1:3 (0:3)
So 03.08. 17:00 Admira Praha - Živanice 2:1 (0:1)
So 03.08. 17:00 Mar. Lázně - SK Rakovník 2:0 (1:0)
So 03.08. 17:00 Březová - Doubravka 3:2 (3:1)
So 03.08. 17:00 Náchod - Horky 3:0 (2:0)
So 03.08. 17:00 ČLU Beroun - Tatran Rakovník 3:0 (2:0)
So 03.08. 17:00 Hlinsko - Kolín 0:1 (0:0)
So 03.08. 17:00 Letohrad - Čáslav 1:0 (0:0)
So 03.08. 17:00 Česká Lípa - Motorlet Praha 2:3 np (2:2)
So 03.08. 17:00 Štětí - Velké Hamry 3:4 pp (3:3)
So 03.08. 17:00 Hvězda Cheb - Zbuzany 3:5 (2:2)
St 07.08. 18:00 Trutnov - Přepeře 0:3 (0:1)

2:0 (1:0)

Ne 28.07. 2019 17:00

Góly (Asistence)

   17´  T. Spurný
   90´  P. Stoklasa

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O 62
Z 90
Z
Z
Z
Z 60
Z
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 46
O 79
Z 68
Z
Z 76
Z
Z
Z 47
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 60
U 62
Z 90
B
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 68
B
Trenér:   Jiří Derco   Trenér:   Jan Trousil  
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina E, Ne 14.03. 14:30
Kozlovice - HFK Olomouc
B-Tým: I.A třída - skupina B, So 13.03. 14:30
Dub n.Moravou - HFK Olomouc
Dorost U-19: MSD skupina E, So 06.03. 10:00
HFK Olomouc - Uničov
Dorost U-17: MSD skupina E, Ne 07.03. 12:15
HFK Olomouc - Uničov
Žáci U-15: MS divize U-15 sk. D, Ne 14.03. 10:00
HFK Olomouc - Sparta Brno
Žáci U14: MSD žáci U-14 sk. D, Ne 14.03. 12:00
HFK Olomouc - Sparta Brno
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 13.03. 10:00
HFK Olomouc - Baník Ostrava
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 13.03. 10:00
HFK Olomouc - Baník Ostrava
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 9 7 0 2 22:8 21
2. 10 7 0 3 19:18 21
3. 9 6 1 2 27:9 19
4. 10 6 1 3 22:16 19
5. 10 6 0 4 26:22 18
6. 10 5 2 3 19:15 17
7. 9 5 1 3 15:18 16
8. 10 3 4 3 12:10 13
9. 10 4 1 5 12:12 13
10. 9 3 1 5 18:17 10
11. 10 2 3 5 15:19 9
12. 10 3 0 7 16:24 9
13. 10 2 2 6 13:20 8
14. 10 1 0 9 9:37 3

Nejčtenější ze sportu