Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3500
  • Návštěvy: 939/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Uherské Hradiště  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
29739
Týden:
939
Dnes:
137
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 402/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

8.kolo

So 31.08. 15:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 2:1 (0:0)
So 31.08. 17:00 1.FC Slovácko - Ml. Boleslav 1:1 (1:0)
So 31.08. 19:30 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 1:2 (1:1)
Ne 01.09. 16:30 Č. Budějovice - Zlín 2:0 (1:0)
Ne 01.09. 16:30 Jablonec - Baník Ostrava 2:1 (2:0)
Ne 01.09. 16:30 Opava - Slavia Praha 1:1 (0:1)
Ne 01.09. 16:30 Teplice - Karviná 0:0 (0:0)
Ne 01.09. 19:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 3:3 (1:2)

1:2 (0:0)

St 20.01. 2021 16:00 - Městský stadion
Rozhodčí: Pechanec - Paták, Horák

Góly (Asistence)

   90´  R. Potočný

Góly (Asistence)

   53´  J. Kliment   (penalta)
   61´  J. Navrátil
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 79
Z 56
Z 56
Z 66
Z 50
Z
Z 44
Z 38
Z 72
U 56
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 50
O
Z 40
Z 89
Z 78
Z
U 89
U 76
U 67
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 56
U 56
U 56
Z 66
Z 72
Z
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 67
O 76
Z 89
Z 89
Z
O
B
Trenér:   Luboš Kozel   Trenér:   Martin Svědík  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 03.03. 14:00
Ml. Boleslav - 1.FC Slovácko
B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 07.03. 10:15
1.FC Slovácko - Uničov
C-Tým: I.B třída skupina C, Ne 07.03. 14:30
Městský stadion: 1.FC Slovácko - Slavkov
Ženy: 1.liga žen, So 06.03. 11:00
Lok. Brno - 1.FC Slovácko
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 06.03. 11:00
Zlín - 1.FC Slovácko
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 06.03. 13:15
Zlín - 1.FC Slovácko
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 07.03. 10:30
1.FC Slovácko - Třinec
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 07.03. 12:45
1.FC Slovácko - Třinec
Žáci U-15: MSL Top, Ne 21.03. 10:30
1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno
Žáci U-14: MSL Top, Ne 21.03. 12:30
1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno
Žáci U-13: MSL skupina jih, Ne 14.03. 10:00
1.FC Slovácko - FKM Vysočina
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 13.03. 10:00
1.FC Slovácko - FKM Vysočina
Starší žáci B: Krajský přebor, So 20.03. 09:30
Holešov - 1.FC Slovácko
Ml. žáci B: Krajský přebor, So 20.03. 11:15
Holešov - 1.FC Slovácko
Žačky U-15: Krajská soutěž, sk. B, So 10.04. 16:00
Mařatice - 1.FC Slovácko
Žačky U-13: Krajská soutěž, sk. B, So 10.04. 17:45
Mařatice - 1.FC Slovácko

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.