Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 536/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
40728
Týden:
536
Dnes:
61
On-line:
1

Juniorská liga - nadstavba

ID: 13732  |  Sezona: 2018/19  |  junioři U-21  |  Návštěvy: 160/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09  > 

8.kolo

Ne 19.05. 11:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
Ne 19.05. 13:00 Třinec - Jablonec 0:0 (0:0)
Po 20.05. 11:00 Jihlava - Slavia Praha 2:4 (1:3)
Po 20.05. 12:00 Teplice - Č. Budějovice 1:3 (0:2)
Po 20.05. 13:00 Zlín - 1.FK Příbram 6:0 (2:0)
Po 20.05. 13:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 1:0 (1:0)
Po 20.05. 13:00 Baník Ostrava - H. Králové 2:4 (2:4)
Po 20.05. 13:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 1:3 (0:2)
Po 20.05. 14:00 Dukla Praha - Karviná 4:3 (1:0)
Po 20.05. 15:00 1.FC Slovácko - Ml. Boleslav 1:0 (0:0)

1:3 (0:2)

Po 20.05. 2019 13:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Evropská liga, Čt 26.11. 21:00
Nice - Slavia Praha
B-Tým: ČFL - skupina A, Po 00.00. 10:15
Slavia Praha - SK Rakovník
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 28.11. 11:00
Slavia Praha - Pardubice
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 28.11. 13:15
Slavia Praha - Pardubice
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 29.11. 13:30
1.FK Příbram FA - Slavia Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 29.11. 12:15
1.FK Příbram FA - Slavia Praha
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Ne 28.02. 18:00
Slavia Praha - Kyje
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 34 20 12 2 61:20 72
2. 34 20 9 5 79:37 69
3. 34 19 8 7 77:36 65
4. 34 19 6 9 70:45 63
5. 34 18 2 14 79:64 56
6. 34 14 8 12 66:52 50
7. 34 13 10 11 80:69 49
8. 34 13 8 13 52:50 47
9. 34 13 8 13 69:77 47
10. 34 12 10 12 59:60 46
11. 34 9 16 9 65:73 43
12. 34 11 8 15 68:68 41
13. 34 11 8 15 55:69 41
14. 34 10 8 16 50:74 38
15. 34 8 10 16 48:72 34
16. 34 7 9 18 44:86 30
17. 34 6 9 19 45:83 27
18. 34 6 5 23 43:75 23

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
208
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.