Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3633
  • Návštěvy: 74/1
  • Fans: 8
  • web >
  • Zlín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16861
Týden:
74
Dnes:
7
On-line:
1

2:0 (1:0)

Ne 04.10. 2020 15:30 - Ďolíček - 1905 diváků
Rozhodčí: Lerch - Horák, Koval

1.liga mladšího dorostu U-17

ID: 13310  |  Sezona: 2018/19  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 36/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

5.kolo

So 08.09. 13:15 1.FK Příbram - Sparta Praha 2:7 (1:3)
So 08.09. 13:15 Jihlava - Pardubice 0:2 (0:0)
So 08.09. 13:15 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 2:1 (2:0)
So 08.09. 13:15 Karviná - Viktoria Plzeň 1:2 (0:0)
So 08.09. 14:15 Č. Budějovice - Ml. Boleslav 1:2 (1:2)
So 08.09. 14:15 H. Králové - 1.FC Slovácko 2:3 (0:2)
So 08.09. 15:15 Sigma Olomouc - Slavia Praha 0:3 (0:2)
So 08.09. 16:45 Zlín - Dukla Praha 0:1 (0:1)

0:1 (0:0)

So 26.09. 2020 16:30 - Letná - 1802 diváků
Rozhodčí: Adámková - Caletka, Flimmel

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   47´  O. Zmrzlý
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 56
Z
Z 65
Z
Z
Z
Z 75 85
Z
U 56
U 90
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 67
O
O 35
Z
Z
Z 86
Z
Z 70
U 58
U 53 86
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 56
O 56
Z 65
Z 85
Z
Z
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 58
Z 70
O 86
Z 86
U
O
B
Trenér:   Bohumil Páník   Trenér:   Radoslav Látal  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 24.10. 14:30
Zlín - Viktoria Plzeň
B-Tým: Moravskoslezská liga, So 24.10. 14:30
Rosice - Zlín
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 24.10. 13:00
Zlín - Opava
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 24.10. 15:15
Zlín - Opava
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 25.10. 10:30
Zlín - Kroměříž
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 25.10. 12:45
Zlín - Kroměříž
Žáci U-15: MSL Top, So 24.10. 10:00
Sigma Olomouc - Zlín
Žáci U-14: MSL Top, So 24.10. 12:00
Sigma Olomouc - Zlín
: Okresní přebor,sk. A, Ne 25.10. 10:30
Baťov 1930 - Zlín
: MS liga žen, So 24.10. 00:00
Baník Ostrava - Zlín
: okresní přebor,sk. B, Čt 22.10. 17:00
Jasenná - Zlín
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 24.10. 00:00
Zlín - Sparta Brno
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 24.10. 00:00
Zlín - Sparta Brno
Starší žáci B: Krajský přebor, So 24.10. 00:00
Zlín - Baťov 1930
Ml. žáci B: Krajský přebor, So 24.10. 00:00
Zlín - Baťov 1930
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 6 6 0 0 20:6 18
2. 6 5 1 0 19:2 16
3. 6 4 1 1 16:10 13
4. 6 4 1 1 11:7 13
5. 6 3 1 2 10:6 10
6. 6 3 1 2 9:6 10
7. 6 3 1 2 7:6 10
8. 6 2 3 1 7:7 9
9. 5 2 1 2 7:7 7
10. 5 2 1 2 5:6 7
11. 6 2 0 4 8:10 6
12. 6 2 0 4 8:13 6
13. 6 1 2 3 6:7 5
14. 6 1 2 3 6:11 5
15. 6 1 2 3 6:11 5
16. 5 0 3 2 4:12 3
17. 5 0 1 4 3:13 1
18. 6 0 1 5 5:17 1

Nejčtenější ze sportu