Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3633
  • Návštěvy: 74/1
  • Fans: 8
  • web >
  • Zlín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16861
Týden:
74
Dnes:
7
On-line:
1

2:0 (1:0)

Ne 04.10. 2020 15:30 - Ďolíček - 1905 diváků
Rozhodčí: Lerch - Horák, Koval

1.liga staršího dorostu U-19

ID: 13309  |  Sezona: 2018/19  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 50/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

6.kolo

So 15.09. 10:15 Dukla Praha - Jihlava 4:0 (2:0)
So 15.09. 10:30 1.FK Příbram - Zlín 4:3 np (1:0)
So 15.09. 11:00 Ml. Boleslav - H. Králové 3:0 (1:0)
So 15.09. 11:00 Viktoria Plzeň - Č. Budějovice 6:0 (1:0)
So 15.09. 11:00 Zbrojovka Brno - Karviná 0:3 (0:0)
So 15.09. 13:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 1:2 (0:2)
So 15.09. 13:00 Pardubice - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
So 15.09. 14:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 3:1 (2:1)

2:0 (1:0)

Ne 04.10. 2020 15:30 - Ďolíček - 1905 diváků
Rozhodčí: Lerch - Horák, Koval

Góly (Asistence)

   32´  P. Hronek
   86´  I. Keita

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z 90
Z
Z 82
Z 82
Z
Z
U 70
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 75
Z 75
Z
Z 59
Z 67
Z
Z
Z
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 70
Z 82
Z 82
Z 90
Z
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 59
Z 67
Z 75
Z 75
Z
Z
Z
Trenér:   Luděk Klusáček   Trenér:   Bohumil Páník  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 24.10. 14:30
Zlín - Viktoria Plzeň
B-Tým: Moravskoslezská liga, So 24.10. 14:30
Rosice - Zlín
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 24.10. 13:00
Zlín - Opava
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 24.10. 15:15
Zlín - Opava
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 25.10. 10:30
Zlín - Kroměříž
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 25.10. 12:45
Zlín - Kroměříž
Žáci U-15: MSL Top, So 24.10. 10:00
Sigma Olomouc - Zlín
Žáci U-14: MSL Top, So 24.10. 12:00
Sigma Olomouc - Zlín
: Okresní přebor,sk. A, Ne 25.10. 10:30
Baťov 1930 - Zlín
: MS liga žen, So 24.10. 00:00
Baník Ostrava - Zlín
: okresní přebor,sk. B, Čt 22.10. 17:00
Jasenná - Zlín
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 24.10. 00:00
Zlín - Sparta Brno
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 24.10. 00:00
Zlín - Sparta Brno
Starší žáci B: Krajský přebor, So 24.10. 00:00
Zlín - Baťov 1930
Ml. žáci B: Krajský přebor, So 24.10. 00:00
Zlín - Baťov 1930
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 6 6 0 0 20:6 18
2. 6 5 1 0 19:2 16
3. 6 4 1 1 16:10 13
4. 6 4 1 1 11:7 13
5. 6 3 1 2 10:6 10
6. 6 3 1 2 9:6 10
7. 6 3 1 2 7:6 10
8. 6 2 3 1 7:7 9
9. 5 2 1 2 7:7 7
10. 5 2 1 2 5:6 7
11. 6 2 0 4 8:10 6
12. 6 2 0 4 8:13 6
13. 6 1 2 3 6:7 5
14. 6 1 2 3 6:11 5
15. 6 1 2 3 6:11 5
16. 5 0 3 2 4:12 3
17. 5 0 1 4 3:13 1
18. 6 0 1 5 5:17 1

Nejčtenější ze sportu