Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 567/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
27505
Týden:
567
Dnes:
112
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 12921  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 52/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

2.Kolo

Út 28.08. 16:30 Frýdek-Místek - Opava 0:5 (0:3)
Út 28.08. 17:00 Domažlice - Táborsko 1:2 pp (1:1)
Út 28.08. 17:00 Velvary - Sokolov 0:1 (0:1)
Út 28.08. 17:00 Uničov - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
Út 28.08. 17:00 Dolní Benešov - Jihlava 2:5 pp (2:2)
St 29.08. 17:00 Admira Praha - Teplice 0:6 (0:3)
St 29.08. 17:00 Slavoj Polná - Hranice 2:1 (0:1)
St 29.08. 17:00 Slavičín - Znojmo 4:3 np (2:2)
St 29.08. 17:00 Brozany - Chrudim 1:2 (0:0)
St 29.08. 17:00 Ústí n.O. - Viktoria Žižkov 0:1 (0:1)
St 29.08. 17:00 Benátky - Pardubice 0:2 (0:1)
St 29.08. 17:00 Litoměřicko - Č. Budějovice 0:2 (0:1)
St 29.08. 17:00 Radotín - H. Králové 2:1 (1:0)
St 29.08. 17:00 Líšeň - Karviná 0:4 (0:2)
St 29.08. 17:00 Hostouň - Vltavín 1:5 (0:3)
St 29.08. 17:00 Převýšov - Ml. Boleslav 1:2 (1:2)
St 29.08. 17:00 Dobrovice - Bohemians 1905 0:3 (0:2)
St 29.08. 17:00 Dvůr Králové - Vlašim 0:2 (0:1)
Út 04.09. 16:30 Vyškov - Vítkovice 3:2 pp (2:2)
Út 04.09. 17:00 SK Kladno - Ústí n/L 1:2 (1:1)
Út 04.09. 17:00 Písek - Dukla Praha 0:2 (0:2)
Út 04.09. 17:00 Petřkovice - Třinec 0:4 (0:2)
St 05.09. 17:00 Rosice - Zbrojovka Brno 0:2 (0:2)
St 05.09. 17:00 Zápy - 1.FK Příbram 1:4 (0:1)
St 05.09. 17:00 Štěchovice - Slovan Liberec 1:5 (1:3)
St 05.09. 17:00 Tasovice - 1.FC Slovácko 2:5 (0:3)
St 05.09. 18:00 Kroměříž - Zlín 0:5 (0:1)

0:6 (0:3)

St 29.08. 2018 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   29´  P. Moulis
   30´  P. Žitný
   46´  M. Červenka
   52´  J. Hora
   81´  J. Hora
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z 60
Z 57
Z 64
Z
Z
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 57
Z 60
Z 64
Z
Z
B
B
Trenér:   Daniel Šmejkal  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 24.01. 14:00
Č. Budějovice - Teplice
B-Tým: ČFL - skupina B, So 30.01. 10:15
Ml. Boleslav - Teplice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 31.01. 10:00
FŠ Litvínov - Teplice
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 31.01. 12:15
FŠ Litvínov - Teplice
Starší dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 11:00
Junior Děčín - Teplice
Dorost U-17 B: ČD skupina B, So 30.01. 12:15
Junior Děčín - Teplice
Žáci U-15: Česká liga, So 27.02. 10:00
H. Králové - Teplice
Ženy: 2.liga žen, So 06.02. 13:00
Teplice - ABC Braník
Žáci U-14: Česká liga, So 27.02. 12:00
H. Králové - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Junior Chomutov - Teplice
Žáci U-12: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Junior Chomutov - Teplice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 11 2 0 36:4 35
2. 15 10 2 3 31:15 32
3. 13 9 1 3 29:18 28
4. 14 5 7 2 20:15 22
5. 14 6 4 4 15:15 22
6. 12 6 3 3 18:10 21
7. 13 6 3 4 23:15 21
8. 13 6 3 4 20:15 21
9. 14 6 2 6 28:21 20
10. 14 5 5 4 14:18 20
11. 13 5 1 7 15:17 16
12. 15 5 1 9 16:33 16
13. 13 3 6 4 17:22 15
14. 13 4 2 7 16:18 14
15. 14 2 3 9 16:28 9
16. 14 2 3 9 12:27 9
17. 13 2 3 8 10:28 9
18. 12 1 3 8 10:27 6

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.