Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 405/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
44425
Týden:
405
Dnes:
41
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 12885  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 64/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

4.kolo

10.08. 18:30 Ml. Boleslav - Slavia Praha 0:1 (0:1)
So 11.08. 17:00 Opava - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
So 11.08. 17:00 1.FK Příbram - Dukla Praha 4:0 (0:0)
So 11.08. 17:00 Jablonec - Karviná 4:1 (2:0)
So 11.08. 19:00 Viktoria Plzeň - Zlín 1:0 (0:0)
Ne 12.08. 15:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 3:1 (1:0)
Ne 12.08. 18:00 Teplice - Sparta Praha 0:4 (0:4)
Po 13.08. 18:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 0:1 (0:0)

4:0 (0:0)

So 11.08. 2018 17:00 - Energom aréna - 4156 diváků
Rozhodčí: Houdek - Kubr, Blažej

Góly (Asistence)

   53´  R. Skácel
   55´  M. Slepička
   78´  J. Matoušek
   79´  A. Fantiš

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
Z 67
Z
Z
Z 80
Z
Z
Z
U 69
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O 92
Z 58
Z
Z
Z
Z
Z 67
U 67
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 67
U 69
O 80
Z
Z
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 58
O 67
U 67
Z
O
Z
B
Trenér:   Josef Csaplár   Trenér:   Pavel Drsek  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 16.05. 19:30
Slavia Praha - Karviná
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 15.05. 00:00
Slavia Praha - Sigma Olomouc
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 15.05. 00:00
Slavia Praha - Sigma Olomouc
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, So 15.05. 00:00
Táborsko - Slavia Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, So 15.05. 00:00
Táborsko - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, So 15.05. 00:00
Slavia Praha - Jablonec
Žáci U-14: Česká liga, So 15.05. 00:00
Slavia Praha - Jablonec
Žáci U-13: ČL skupina B, So 15.05. 00:00
Sokolov - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, So 15.05. 00:00
Sokolov - Slavia Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 31 25 6 0 81:17 81
2. 31 20 5 6 69:37 65
3. 31 20 5 6 57:31 65
4. 31 17 5 9 54:32 56
5. 31 15 7 9 53:41 52
6. 31 14 8 9 42:29 50
7. 31 13 7 11 37:41 46
8. 31 12 9 10 43:31 45
9. 31 10 12 9 37:31 42
10. 31 9 12 10 36:35 39
11. 31 9 11 11 32:42 38
12. 31 8 10 13 33:47 34
13. 31 8 9 14 39:48 33
14. 31 8 7 16 28:44 31
15. 31 6 8 17 30:62 26
16. 31 4 10 17 27:49 22
17. 31 4 9 18 23:62 21
18. 31 3 8 20 20:62 17

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
211
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.