Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1879
  • Návštěvy: 903/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Ústí nad Labem  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16773
Týden:
903
Dnes:
232
On-line:
1

FORTUNA:LIGA

ID: 12885  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 205/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

1.kolo

20.07. 18:30 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 1:3 (1:0)
So 21.07. 17:00 Zlín - Ml. Boleslav 3:2 (0:1)
So 21.07. 17:00 Slovan Liberec - Karviná 1:0 (0:0)
So 21.07. 17:00 1.FK Příbram - Teplice 1:1 (1:0)
So 21.07. 19:00 Sparta Praha - Opava 2:0 (0:0)
Ne 22.07. 15:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 2:1 (2:0)
Ne 22.07. 18:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 0:3 (0:2)
Po 23.07. 18:00 Baník Ostrava - Jablonec 1:0 (0:0)

5:1 (3:1)

Ne 05.05. 2019 15:30 - Městský stadion - 2823 diváků
Rozhodčí: Matějček - Moláček, Hock

Góly (Asistence)

     J. Kalabiška
     J. Kalabiška
   18´  D. Janošek
   66´  J. Kalabiška
   74´  S. Hofmann

Góly (Asistence)

   39´  J. Matoušek
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z
Z
Z
Z 86
Z
Z 77
U 80
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O 74
O
Z
Z 18
Z 52 56
Z
U
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 77
Z 80
Z 86
Z
Z
O
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 18
U 56 62
Z 74
Z
O
Z
Z
Trenér:   Martin Svědík   Trenér:   Roman Nádvorník  
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, Pá 12.03. 18:00
Ústí n/L - Vlašim
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 13.03. 12:15
Chomutov - Ústí n/L
Starší dorost B: ČD skupina B, So 13.03. 10:00
Chomutov - Ústí n/L
Žáci U-13: ČL skupina B, So 13.03. 15:00
Ústí n/L - SK Kladno
Žáci U-15: Divize skupina B, So 27.03. 10:00
Neratovice - Ústí n/L
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 14.03. 12:15
Ústí n/L - Teplice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 14.03. 10:00
Ústí n/L - Teplice
Žáci U-12: ČL skupina B, So 13.03. 10:00
Ústí n/L - SK Kladno
Žáci U-14: Divize skupina B, So 27.03. 12:00
Neratovice - Ústí n/L
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 7 5 1 23:15 26
2. 13 7 4 2 20:11 25
3. 13 7 2 4 18:10 23
4. 13 6 5 2 21:14 23
5. 13 6 3 4 15:19 21
6. 13 5 5 3 22:13 20
7. 13 6 1 6 19:19 19
8. 13 5 2 6 19:16 17
9. 13 4 5 4 12:16 17
10. 13 4 4 5 21:21 16
11. 13 4 3 6 18:23 15
12. 13 3 3 7 15:19 12
13. 13 3 2 8 10:16 11
14. 13 1 2 10 7:28 5

Nejčtenější ze sportu