Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 898/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
29210
Týden:
898
Dnes:
149
On-line:
1

Ústecký krajský přebor

ID: 12884  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 410/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

20.kolo

So 06.04. 13:00 Dobroměřice - H.Jiřetín/Litvínov 3:2 (2:1)
So 06.04. 14:30 Lovosice - Srbice 1:5 (1:3)
So 06.04. 16:30 Modlany - Perštejn 3:0 (1:0)
So 06.04. 16:30 Vilémov - Žatec 6:0 (3:0)
So 06.04. 16:30 Louny - Štětí 4:1 (1:1)
So 06.04. 16:30 Jílové - Kadaň 3:1 (1:0)
Ne 07.04. 11:00 Litoměřicko B - Brná 2:4 (2:3)
Ne 07.04. 16:30 Modrá/Hrobce - Krupka 1:2 np (1:1)

1:5 (1:3)

So 06.04. 2019 14:30 - 70 diváků
Rozhodčí: X - Mollinger, Formánek

Góly (Asistence)

   13´  X. X

Góly (Asistence)

     A. Švábenský
   18´  M. Vrba
   27´  D. Batelka
   75´  S. Fišer
   81´  D. Batelka
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 82
Z 57
Z
Z 70
Z
Z
Z 50 63
Z
U 28
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 79
O
O
Z 65
Z
Z
Z 83
Z 52 86
U 59
U 30
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 28
U 63
Z 70
O 82
O
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 59
Z 65
O 83
O 86
O
B
Trenér:   Roman Podrazil   Trenér:   Martin Luger  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 03.03. 14:00
Teplice - Zbrojovka Brno
B-Tým: ČFL - skupina B, So 06.03. 13:30
Zápy - Teplice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 07.03. 10:00
Teplice - Chrudim
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 07.03. 12:15
Teplice - Chrudim
Starší dorost B: ČD skupina B, So 06.03. 13:00
Česká Lípa - Teplice
Dorost U-17 B: ČD skupina B, So 06.03. 12:15
Česká Lípa - Teplice
Žáci U-15: Česká liga, So 06.03. 10:00
Teplice - Ml. Boleslav
Ženy: 2.liga žen, So 06.03. 11:00
Sigma Olomouc - Teplice
Žáci U-14: Česká liga, So 06.03. 12:00
Teplice - Ml. Boleslav
Žáci U-13: ČL skupina B, So 06.03. 10:00
Teplice - Karlovy Vary
Žáci U-12: ČL skupina B, So 06.03. 10:00
Teplice - Karlovy Vary

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.