Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 1006/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
29318
Týden:
1006
Dnes:
214
On-line:
1

Ústecký krajský přebor

ID: 12884  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 550/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

16.kolo

So 09.03. 14:30 Jílové - Perštejn 3:4 np (3:3)
So 09.03. 14:30 Lovosice - Štětí 0:2 (0:1)
So 09.03. 14:30 Srbice - H.Jiřetín/Litvínov 5:0 (3:0)
So 09.03. 14:30 Krupka - Kadaň 6:0 (3:0)
Ne 10.03. 14:30 Louny - Modlany 6:1 (3:0)
Ne 10.03. 14:30 Modrá/Hrobce - Žatec 3:2 (1:1)
St 08.05. 17:00 Litoměřicko B - Vilémov 0:2 (0:0)
St 08.05. 17:00 Dobroměřice - Brná 2:0 (0:0)

5:0 (3:0)

So 09.03. 2019 14:30 - 80 diváků
Rozhodčí: Doubek - X, Mollinger

Góly (Asistence)

   16´  K. Jelen
   18´  P. Tesař
   35´  J. Martykán   (penalta)
   68´  M. Vrba
   82´  M. Bikár

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z
Z 53 80
Z
Z 65
Z 72
U 77
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 35
O
O
Z
Z
Z 83
Z
U
U 79
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 72
Z 77
Z 80
Z
O
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 79
Z 83
U
Z
O
Z
Trenér:   Martin Luger   Trenér:   Pavel Chaloupka  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 03.03. 14:00
Teplice - Zbrojovka Brno
B-Tým: ČFL - skupina B, So 06.03. 13:30
Zápy - Teplice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 07.03. 10:00
Teplice - Chrudim
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 07.03. 12:15
Teplice - Chrudim
Starší dorost B: ČD skupina B, So 06.03. 13:00
Česká Lípa - Teplice
Dorost U-17 B: ČD skupina B, So 06.03. 12:15
Česká Lípa - Teplice
Žáci U-15: Česká liga, So 06.03. 10:00
Teplice - Ml. Boleslav
Ženy: 2.liga žen, So 06.03. 11:00
Sigma Olomouc - Teplice
Žáci U-14: Česká liga, So 06.03. 12:00
Teplice - Ml. Boleslav
Žáci U-13: ČL skupina B, So 06.03. 10:00
Teplice - Karlovy Vary
Žáci U-12: ČL skupina B, So 06.03. 10:00
Teplice - Karlovy Vary

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.