Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 11719
  • Návštěvy: 111/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    28092
    Týden:
    111
    Dnes:
    7
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

    1.kolo

    Út 18.07. 18:00 Havířov - Třinec 3:7 (1:4)
    St 19.07. 17:00 Jeseník - Opava 2:4 (1:1)
    St 19.07. 18:00 Mar. Lázně - Viktoria Žižkov 1:4 (1:2)
    So 22.07. 10:15 Meteor - Vlašim 1:4 (1:1)
    So 22.07. 10:15 Slatiňany - Chrudim 1:3 (1:1)
    So 22.07. 10:30 Tišnov - Hulín 3:4 (3:1)
    So 22.07. 10:30 Zbuzany - Písek 2:3 (1:0)
    So 22.07. 17:00 Brumov - Val. Meziříčí 0:3 (0:0)
    So 22.07. 17:00 Ústí - Hlučín 1:2 (1:2)
    So 22.07. 17:00 Slavičín - Otrokovice 6:0 (1:0)
    So 22.07. 17:00 Kolín - Ústí n.O. 1:3 (1:0)
    So 22.07. 17:00 Turnov - Benátky 3:2 (1:1)
    So 22.07. 17:00 Slavoj Polná - Znojmo 0:3 (0:0)
    So 22.07. 17:00 Bohumín - Petřkovice 0:4 (0:1)
    So 22.07. 17:00 Strání - Kroměříž 3:5 (2:3)
    So 22.07. 17:00 Ždírec n.D. - Velké Meziříčí 1:0 (1:0)
    So 22.07. 17:00 Kozlovice - Uničov 3:0 (0:0)
    So 22.07. 17:00 Nový Jičín - Vítkovice 2:3 (2:2)
    So 22.07. 17:00 Velká Bíteš - Vyškov 0:3 (0:2)
    So 22.07. 17:00 HFK Olomouc - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)
    So 22.07. 17:00 Dobříš - Litoměřicko 1:0 (0:0)
    So 22.07. 17:00 Roudné - Benešov 0:5 (0:2)
    So 22.07. 17:00 Hořovicko - Štěchovice 1:4 (0:1)
    So 22.07. 17:00 Vykáň - Ústí n/L 0:4 (0:0)
    So 22.07. 17:00 Mohelnice - Prostějov 1:3 (0:2)
    So 22.07. 17:00 Klatovy - Domažlice 1:4 (1:1)
    So 22.07. 17:00 Souš - Varnsdorf 0:3 (0:1)
    So 22.07. 17:00 Louny - Sokolov 0:7 (0:3)
    So 22.07. 17:00 Velvary - České Budějovice 1:0 (0:0)
    So 22.07. 17:00 Živanice - Olympia HK 3:2 np (2:2)
    So 22.07. 17:00 Hrobce - Brozany 2:3 (1:2)
    So 22.07. 17:00 Mšeno - Dobrovice 4:2 (2:1)
    So 22.07. 17:00 Sedlčany - Táborsko 0:5 (0:4)
    So 22.07. 17:00 Karlovy Vary - Králův Dvůr 0:3 (0:1)
    So 22.07. 17:00 Neratovice - Převýšov 0:2 (0:2)
    So 22.07. 17:00 Čáslav - 1.FK Příbram 1:2 (0:2)
    So 22.07. 17:00 Český Brod - Vltavín 3:4 (2:2)
    Ne 23.07. 17:00 Tasovice - Hodonín 1:4 (0:1)
    Ne 23.07. 17:00 Č. Kostelec - Hradec Králové 1:7 (0:5)
    Ne 23.07. 17:00 Chomutov - Vyšehrad 1:2 (0:2)
    Ne 23.07. 17:00 Stará Říše - Líšeň 0:3 (0:2)
    Út 25.07. 17:00 Vysoké Mýto - Pardubice 1:2 (0:1)

    6:0 (1:0)

    So 22.07. 2017 17:00

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Soutěž nemá správce [ více ]