Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 11719
  • Návštěvy: 110/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    28032
    Týden:
    110
    Dnes:
    14
    On-line:
    1
    < 01 02 03 04 05 06 07 08  > 

    Předkolo

    Čt 13.07. 17:00 Havlíčkův Brod - Slavoj Polná 0:1 (0:0)
    So 15.07. 10:15 Přeštice - Karlovy Vary 1:6 (0:1)
    So 15.07. 14:30 Hořovicko - SK Rakovník 1:0 (0:0)
    So 15.07. 17:00 Česká Lípa - Kolín 1:3 (0:2)
    So 15.07. 17:00 Nový Bor - Turnov 1:5 (1:1)
    So 15.07. 17:00 Slatiňany - Letohrad 3:1 (0:0)
    So 15.07. 17:00 Tasovice - Břeclav 2:1 (1:1)
    So 15.07. 17:00 Loko Petrovice - Havířov 1:3 pp (1:1)
    So 15.07. 17:00 Ždírec n.D. - Vrchovina 3:0 (2:0)
    So 15.07. 17:30 Frýdlant n.O. - Nový Jičín 0:1 np (0:0)
    Ne 16.07. 10:00 Ústí - Nové Sady 3:0 (1:0)
    Ne 16.07. 17:00 Neratovice - Admira Praha 2:1 (1:0)
    Ne 16.07. 17:00 Provodov - Slavičín 2:3 np (2:2)
    Ne 16.07. 17:00 Bohumín - Dolní Benešov 4:2 (2:0)
    Ne 16.07. 17:00 Trutnov - Živanice 0:2 (0:0)
    Ne 16.07. 17:00 Střešovice 1911 - Souš 1:3 (1:2)
    Ne 16.07. 17:00 Hranice - Kozlovice 1:2 (0:1)
    Ne 16.07. 17:00 Velká Bíteš - Blansko 3:1 (1:1)
    Ne 16.07. 17:00 Šumperk - HFK Olomouc 1:3 (1:1)
    Ne 16.07. 17:00 Jeseník - Rýmařov 3:2 np (2:2)
    Ne 16.07. 17:00 Tišnov - Rosice 5:4 pp (3:3)
    Ne 16.07. 17:00 Strání - Bzenec 2:1 (0:1)
    Ne 16.07. 17:00 Vsetín - Brumov 1:2 (1:1)
    Ne 16.07. 17:00 Komárov - Mar. Lázně 1:2 (0:1)
    Ne 16.07. 17:00 N. Včelnice - Roudné 0:1 (0:1)
    Ne 16.07. 17:00 Nejdek - Chomutov 1:3 (0:1)
    Ne 16.07. 17:00 Louny - Motorlet Praha 4:1 (0:1)
    Ne 16.07. 17:00 Doksy - Ostrá 0:2 (0:0)
    Ne 16.07. 17:00 Č. Kostelec - Dvůr Králové 1:0 np (0:0)
    Ne 16.07. 17:00 Vykáň - Chrastava 2:1 (0:0)
    Ne 16.07. 17:00 Brná - Zbuzany 2:9 (1:6)
    Ne 16.07. 17:00 Dobříš - SK Kladno 5:2 (3:1)
    Ne 16.07. 17:00 Mšeno - OHK Kratonohy 3:5 (3:0)
    Ne 16.07. 17:00 Aritma Praha - Čáslav 0:2 (0:2)
    Ne 16.07. 17:00 Hrobce - Tatran Rakovník 3:1 (0:1)
    Ne 16.07. 17:00 Brandýs - Vysoké Mýto 0:5 (0:2)
    Ne 16.07. 17:00 Petřín Plzeň - Klatovy 1:2 (1:1)
    Ne 16.07. 17:00 Soběslav - Sedlčany 1:3 (0:2)
    Ne 16.07. 17:00 Třebíč - Stará Říše 0:6 (0:3)

    1:2 (0:1)

    Ne 16.07. 2017 17:00

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Soutěž nemá správce [ více ]