Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 303/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
44159
Týden:
303
Dnes:
19
On-line:
1

Česká liga dorostu U-19

ID: 11031  |  Sezona: 2016/17  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 49/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

19.kolo

So 04.03. 10:00 Mostecký FK - Meteor 2:1 (2:1)
So 04.03. 11:00 Slovan Liberec - Sokolov 2:1 (2:0)
So 04.03. 12:30 Písek - Viktoria Žižkov 1:2 np (1:1)
So 04.03. 14:00 Chrudim - Jablonec 5:3 (2:1)
So 04.03. 14:30 Ústí n/L - Dukla Praha 2:4 (1:1)
Ne 05.03. 10:00 Táborsko - Motorlet Praha 0:4 (0:3)
Ne 05.03. 10:00 Náchod - SK Kladno 2:4 (0:1)
Ne 05.03. 10:00 Bohemians 1905 - Benešov 5:1 (2:0)
Ne 05.03. 14:30 Slavia Praha B - Olympia HK 0:1 np (0:0)

0:1 n.p. (0:0)

Ne 05.03. 2017 14:30 - 50 diváků
Rozhodčí: Ulrich - Trska, Lafek

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z 46
Z
Z 46
Z
Z 46
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 52 77
O
O
O
Z 57
Z 85
Z 71
Z
Z 46
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 46
Z 46
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46 63
O 57
O 71
Z 77
U 85
B
Trenér:   Michal Petrouš   Trenér:   Zbyněk Dujsík  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 21.04. 15:00
Sigma Olomouc - Slavia Praha
B-Tým: ČFL - skupina A, So 08.05. 10:15
Motorlet Praha - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 24.04. 00:00
Opava - Slavia Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 24.04. 00:00
Opava - Slavia Praha
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, So 24.04. 00:00
Slavia Praha - Sokolov
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, So 24.04. 00:00
Slavia Praha - Sokolov
Žáci U-15: Česká liga, So 24.04. 00:00
Č.Budějovice Ak - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, So 24.04. 00:00
Č.Budějovice Ak - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, So 24.04. 00:00
Slavia Praha - Vyšehrad
Žáci U-12: ČL skupina B, So 24.04. 00:00
Slavia Praha - Vyšehrad

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
209
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.