Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 159/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
44102
Týden:
159
Dnes:
28
On-line:
1

1.liga staršího dorostu U-19

ID: 11030  |  Sezona: 2016/17  |  dorost U-19  |  Návštěvy: 32/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

19.kolo

So 04.03. 11:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:2 (0:1)
So 04.03. 11:00 Viktoria Plzeň - Karviná 0:1 np (0:0)
So 04.03. 11:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 4:1 (3:1)
So 04.03. 11:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 3:2 (0:1)
So 04.03. 11:00 Zlín - Teplice 3:1 (1:0)
So 04.03. 12:00 Opava - 1.FK Příbram 0:1 np (0:0)
So 04.03. 13:15 Pardubice - Ml. Boleslav 2:0 (1:0)
So 04.03. 14:00 Č. Budějovice - Hlučín 3:1 (2:0)
Ne 05.03. 15:30 Baník Ostrava - H. Králové 0:2 (0:1)

1:2 (0:1)

So 04.03. 2017 11:00 - 300 diváků
Rozhodčí: Leška - Maiello, Nykl

Góly (Asistence)

   76´  J. Vejvar

Góly (Asistence)

   21´  K. Tvaroh
   67´  O. Novotný
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z
Z 55
Z
Z 87
Z 64
Z
Z
Z
U 83
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z
Z 68
Z
U 90
U 80
U 84
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 55
Z 64
O 83
Z 87
O
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 68
O 80
Z 84 88
O 90
O
O
Z
Trenér:   Pavel Trávník   Trenér:   Miroslav Krieg  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Play-off, Čt 15.04. 21:00
Slavia Praha - Arsenal
B-Tým: ČFL - skupina A, So 08.05. 10:15
Motorlet Praha - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Baník Ostrava
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Baník Ostrava
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, So 17.04. 00:00
Benešov - Slavia Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, So 17.04. 00:00
Benešov - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Vyšehrad
Žáci U-14: Česká liga, So 17.04. 00:00
Slavia Praha - Vyšehrad
Žáci U-13: ČL skupina B, So 17.04. 00:00
Junior Děčín - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, So 17.04. 00:00
Junior Děčín - Slavia Praha

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
209
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.