Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 502
  • Návštěvy: 517/1
  • Fans: 5
  • web >
  • Mladá Boleslav  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
28917
Týden:
517
Dnes:
47
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 10969  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 93/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

2.Kolo

Út 09.08. 17:00 Nový Jičín - Karviná 1:2 (1:0)
St 10.08. 17:00 Líšeň - Prostějov 1:3 (1:1)
St 10.08. 17:00 Hulín - Znojmo 2:1 (1:0)
St 10.08. 17:00 Hlučín - Frýdek-Místek 2:1 pp (1:1)
St 10.08. 17:00 Živanice - Pardubice 0:1 (0:1)
St 10.08. 17:00 Český Brod - Č. Budějovice 3:4 (1:3)
St 10.08. 17:00 Uničov - 1.FC Slovácko 1:3 (0:0)
St 10.08. 17:00 Králův Dvůr - Teplice 1:0 (1:0)
St 10.08. 17:00 Slavičín - Zbrojovka Brno 1:3 (0:2)
St 10.08. 17:00 Klatovy - Jihlava 1:9 (0:5)
St 10.08. 17:00 Benátky - Vlašim 2:5 pp (2:2)
St 10.08. 17:00 Slavoj Polná - Sigma Olomouc 1:10 (1:5)
St 10.08. 17:00 Tachov - Viktoria Žižkov 2:1 np (0:0)
St 10.08. 17:00 Chrudim - Vítkovice 1:0 pp (0:0)
St 10.08. 17:00 Štěchovice - Bohemians 1905 2:3 (1:1)
St 10.08. 17:00 Písek - Varnsdorf 3:0 (1:0)
St 10.08. 17:00 Vltavín - Táborsko 1:2 (1:1)
St 10.08. 17:00 Domažlice - Jablonec 1:4 (0:3)
St 10.08. 17:00 Šumperk - Opava 1:4 (1:1)
St 10.08. 17:00 Admira Praha - H. Králové 1:4 (0:2)
St 10.08. 17:00 Převýšov - Dukla Praha 0:3 (0:1)
Út 16.08. 17:00 Litoměřicko - 1.FK Příbram 3:1 (3:0)
St 17.08. 17:00 Velké Meziříčí - Třinec 2:1 (2:0)
Út 23.08. 17:00 Břeclav - Baník Ostrava 0:6 (0:2)
Út 23.08. 17:00 Benešov - Ústí n/L 2:4 (2:2)
Út 23.08. 17:00 Třebíč - Zlín 0:4 (0:2)
St 24.08. 17:00 Zápy - Sokolov 2:1 (1:0)

0:1 (0:1)

St 10.08. 2016 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   45´  T. Ladra
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 69
O 34
O
Z 83
Z
Z
Z
U
U 86
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 69
Z 83
Z 86
Z
Z
U
B
Trenér:   Jaroslav Míchal  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Pá 29.01. 18:00
Ml. Boleslav - Sigma Olomouc
B-Tým: ČFL - skupina B, So 30.01. 10:15
Ml. Boleslav - Teplice
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 30.01. 11:00
Ml. Boleslav - Viktoria Plzeň
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 30.01. 13:15
Ml. Boleslav - Viktoria Plzeň
Žáci U-15: Česká liga, So 27.02. 10:00
Ml. Boleslav - Meteor
Žáci U-14: Česká liga, So 27.02. 12:00
Ml. Boleslav - Meteor
Žáci U-13: OP ml.žáci sk. A, So 20.03. 00:00
K. Vrutice - Ml. Boleslav
Žáci U-12: ČL skupina D, So 27.03. 10:00
Čáslav - Ml. Boleslav
Starší dorost B: Česká liga B - U19, Ne 31.01. 10:00
Slavia HK - Ml. Boleslav
Dorost U-17 B: Ćeská liga B U-17, Ne 31.01. 12:15
Slavia HK - Ml. Boleslav
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 13 2 0 42:6 41
2. 16 11 2 3 33:16 35
3. 16 11 2 3 33:18 35
4. 16 9 3 4 30:17 30
5. 15 7 4 4 24:16 25
6. 16 6 7 3 25:19 25
7. 16 7 3 6 30:21 24
8. 16 6 6 4 23:23 24
9. 15 6 5 4 20:13 23
10. 16 6 4 6 15:19 22
11. 16 5 5 6 15:23 20
12. 15 5 3 7 16:18 18
13. 16 5 1 10 16:35 16
14. 15 4 3 8 18:22 15
15. 16 2 4 10 17:30 10
16. 16 2 4 10 13:31 10
17. 16 2 4 10 12:32 10
18. 15 1 4 10 11:34 7

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.