TOPlist
Neděle 9. srpna 2020svátek má Roman 32 °C skoro jasno, občasné bouřky Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Pohár FAČR - MOL cup

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž
Út 11.08. 2020 17:30 Frenštát: Dolní Benešov
So 15.08. 2020 10:15 Libiš: Vltavín
So 15.08. 2020 10:15 Brandýs: Domažlice
So 15.08. 2020 10:15 Lhota p. L.: Chlumec n. C.
So 15.08. 2020 10:15 Kolín: Pardubice
So 15.08. 2020 10:15 Dvůr Králové: Ústí n.O.
So 15.08. 2020 10:15 Motorlet Praha: Meteor
So 15.08. 2020 10:30 Kosmonosy: Aritma Praha
So 15.08. 2020 10:30 Mar. Lázně: Karlovy Vary
So 15.08. 2020 14:30 Chomutov: Povltavská FA
So 15.08. 2020 17:00 Srbice: Sokolov
So 15.08. 2020 17:00 Souš: Králův Dvůr
So 15.08. 2020 17:00 Velké Hamry: Vlašim
So 15.08. 2020 17:00 Letohrad: Chrudim
So 15.08. 2020 17:00 Český Brod: Písek
So 15.08. 2020 17:00 Náchod : Hradec Králové
Ne 16.08. 2020 17:00 Vysoké Mýto: Zápy
Ne 16.08. 2020 17:00 Březová: Zbuzany
Ne 16.08. 2020 17:00 Sedlčany: Vyšehrad
Ne 16.08. 2020 17:00 Slaný: Hostouň
Ne 16.08. 2020 17:00 Velvary: Dobříš
Ne 16.08. 2020 17:00 SK Kladno: Benešov
St 26.08. 2020 17:30 Lanžhot: Líšeň
St 26.08. 2020 17:30 Strání: Kroměříž
St 26.08. 2020 17:30 Skaštice: Vyškov
St 26.08. 2020 17:30 Hlubina: Vítkovice
St 26.08. 2020 17:30 HFK Olomouc: Rosice
St 26.08. 2020 17:30 Tasovice: Znojmo
St 26.08. 2020 17:30 Val. Meziříčí: Frýdek-Místek
St 26.08. 2020 17:30 Slavičín: Třinec
St 26.08. 2020 17:30 Nový Jičín: Petřkovice
St 26.08. 2020 17:30 Ždírec n.D.: Velké Meziříčí
St 26.08. 2020 17:30 Stará Říše: Jihlava
St 26.08. 2020 17:30 Rýmařov: Prostějov
St 26.08. 2020 17:30 Hranice: Blansko
St 26.08. 2020 17:30 Humpolec: Vrchovina
St 26.08. 2020 17:30 Dětmarovice: Hlučín
St 26.08. 2020 17:30 Olešnice: Uničov
St 26.08. 2020 18:00 Komárov: Ústí n/L
St 26.08. 2020 18:00 Admira Praha: Dukla Praha
St 26.08. 2020 18:00 Soběslav: Táborsko
St 26.08. 2020 18:00 Přepeře: Varnsdorf
St 26.08. 2020 18:00 ČLU Beroun: Viktoria Žižkov
Zápasy 1.kola
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 04.08. > Morava? Kde to je? Snad východní Čechy!!!!! Už si na to zvykněte!!!!!
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 28.07. > Ptáš se slepýho a hluchýho.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 27.07. > Proč stále není zveřejněna moravská část molcupu?
              souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE