TOPlist
Pondělí 10. května 2021svátek má Blažena 26 °C jasno Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Generali play-off

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky Další soutěže
Ne 18.04. 2021 18:00 Třinec6:2 Liberec
Po 19.04. 2021 17:00 Třinec3:1 Liberec
Čt 22.04. 2021 17:00 Liberec3:0 Třinec
Pá 23.04. 2021 17:00 Liberec0:1 pp Třinec
Po 26.04. 2021 17:00 Třinec3:0 Liberec
Finále; HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec; 4:1
So 03.04. 2021 17:00 Sparta Praha1:5 Liberec
Ne 04.04. 2021 15:00 Sparta Praha1:3 Liberec
St 07.04. 2021 17:00 Liberec3:2 pp Sparta Praha
Čt 08.04. 2021 17:00 Liberec0:5 Sparta Praha
Ne 11.04. 2021 17:00 Sparta Praha3:2 pp Liberec
Út 13.04. 2021 17:00 Liberec2:3 pp Sparta Praha
Čt 15.04. 2021 17:00 Sparta Praha1:2 Liberec
Semifinále; HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec; 3:4
So 03.04. 2021 15:00 Třinec2:0 Mladá Boleslav
Ne 04.04. 2021 17:00 Třinec1:3 Mladá Boleslav
St 07.04. 2021 19:00 Mladá Boleslav1:3 Třinec
Čt 08.04. 2021 19:00 Mladá Boleslav3:1 Třinec
Ne 11.04. 2021 15:00 Třinec3:0 Mladá Boleslav
Út 13.04. 2021 17:00 Mladá Boleslav4:2 Třinec
Čt 15.04. 2021 19:00 Třinec3:0 Mladá Boleslav
Semifinále; HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav; 4:3
So 20.03. 2021 17:00 Sparta Praha3:1 Olomouc
Ne 21.03. 2021 15:00 Sparta Praha2:0 Olomouc
St 24.03. 2021 16:05 Olomouc2:3 Sparta Praha
Čt 25.03. 2021 19:00 Olomouc0:3 Sparta Praha
Čtvrtfinále; HC Sparta Praha - HC Olomouc; 4:0
So 20.03. 2021 15:00 Třinec5:0 Kometa Brno
Ne 21.03. 2021 17:00 Třinec7:2 Kometa Brno
St 24.03. 2021 19:00 Kometa Brno1:4 Třinec
Čt 25.03. 2021 17:20 Kometa Brno1:4 Třinec
Čtvrtfinále; HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno; 4:0
Čt 18.03. 2021 17:00 Mladá Boleslav2:0 Pardubice
Pá 19.03. 2021 19:00 Mladá Boleslav5:0 Pardubice
Po 22.03. 2021 19:00 Pardubice2:4 Mladá Boleslav
Út 23.03. 2021 17:00 Pardubice3:5 Mladá Boleslav
Čtvrtfinále; BK Mladá Boleslav - HC Dynamo Pardubice; 4:0
Čt 18.03. 2021 19:00 Liberec4:3 pp Mountfield HK
Pá 19.03. 2021 17:00 Liberec3:0 Mountfield HK
Po 22.03. 2021 17:00 Mountfield HK0:3 Liberec
Út 23.03. 2021 19:00 Mountfield HK1:3 Liberec
Čtvrtfinále; Bílí Tygři Liberec - Mountfield HK; 4:0
St 10.03. 2021 17:30 Plzeň1:2 Olomouc
Čt 11.03. 2021 17:30 Plzeň2:3 Olomouc
So 13.03. 2021 17:00 Olomouc2:1 Plzeň
Předkolo; HC Škoda Plzeň - HC Olomouc; 0:3
St 10.03. 2021 17:00 Mountfield HK2:0 Litvínov
Čt 11.03. 2021 18:00 Mountfield HK3:1 Litvínov
So 13.03. 2021 18:30 Litvínov1:5 Mountfield HK
Předkolo; Mountfield HK - HC Verva Litvínov; 3:0
St 10.03. 2021 19:00 Pardubice2:1 Karlovy Vary
Čt 11.03. 2021 18:00 Pardubice11:3 Karlovy Vary
So 13.03. 2021 17:30 Karlovy Vary2:1 pp Pardubice
Ne 14.03. 2021 15:00 Karlovy Vary1:5 Pardubice
Předkolo; HC Dynamo Pardubice - HC Energie Karlovy Vary; 3:1
St 10.03. 2021 17:30 Vítkovice2:1 pp Kometa Brno
Čt 11.03. 2021 15:00 Vítkovice2:1 Kometa Brno
So 13.03. 2021 15:00 Kometa Brno2:1 pp Vítkovice
Ne 14.03. 2021 17:00 Kometa Brno2:1 pp Vítkovice
Út 16.03. 2021 19:00 Vítkovice1:3 Kometa Brno
Předkolo; HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno; 2:3
Komentáře můžou vkládat jen přihlášení uživatelé.
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE