TOPlist
Čtvrtek 27. února 2020svátek má Alexandr 5 °C občasný déšť se sněhem Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Evropská liga - vyřazovací část

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky Další soutěže
St 09.05. 2012 20:45 Atlético Madrid3:0 Bilbao
Finále
Čt 26.04. 2012 21:05 Valencia0:1 Atlético Madrid
Čt 26.04. 2012 21:05 Bilbao3:1 Sporting
Semifinále - odvety
Čt 19.04. 2012 21:05 Atlético Madrid4:2 Valencia
Čt 19.04. 2012 21:05 Sporting2:1 Bilbao
Semifinále - 1. zápasy
Čt 05.04. 2012 21:05 Valencia4:0 Alkmaar
Čt 05.04. 2012 21:05 Bilbao2:2 Schalke
Čt 05.04. 2012 21:05 Metalist Charkov1:1 Sporting
Čt 05.04. 2012 21:05 Hannover1:2 Atlético Madrid
Čtvrtfinále - odvety
Čt 29.03. 2012 21:05 Alkmaar2:1 Valencia
Čt 29.03. 2012 21:05 Schalke2:4 Bilbao
Čt 29.03. 2012 21:05 Sporting2:1 Metalist Charkov
Čt 29.03. 2012 21:05 Atlético Madrid2:1 Hannover
Čtvrtfinále 1. zápasy
Čt 15.03. 2012 19:00 PSV Eindhoven1:1 Valencia
Čt 15.03. 2012 19:00 Hannover4:0 St. Lutych
Čt 15.03. 2012 19:00 Udinese2:1 Alkmaar
Čt 15.03. 2012 19:00 Bilbao2:1 Man United
Čt 15.03. 2012 21:05 Olympiakos1:2 Metalist Charkov
Čt 15.03. 2012 21:05 Schalke4:1 Twente
Čt 15.03. 2012 21:05 Beşiktaş0:3 Atlético Madrid
Čt 15.03. 2012 21:05 Man City3:2 Sporting
Osmifinále - odvety
Čt 08.03. 2012 19:00 Metalist Charkov0:1 Olympiakos
Čt 08.03. 2012 19:00 Twente1:0 Schalke
Čt 08.03. 2012 19:00 Valencia4:2 PSV Eindhoven
Čt 08.03. 2012 19:00 Atlético Madrid3:1 Beşiktaş
Čt 08.03. 2012 21:05 Sporting1:0 Man City
Čt 08.03. 2012 21:05 St. Lutych2:2 Hannover
Čt 08.03. 2012 21:05 Alkmaar2:0 Udinese
Čt 08.03. 2012 21:05 Man United2:3 Bilbao
Osmifinále - 1. zápasy
St 22.02. 2012 18:00 Man City4:0 FC Porto
Čt 23.02. 2012 19:00 Bilbao1:0 Lokomotiv M.
Čt 23.02. 2012 19:00 Valencia1:0 Stoke
Čt 23.02. 2012 19:00 Twente1:0 FCSB
Čt 23.02. 2012 19:00 St. Lutych0:0 Wisła Kraków
Čt 23.02. 2012 19:00 PAOK Soluň0:3 Udinese
Čt 23.02. 2012 19:00 PSV Eindhoven4:1 Trabzonspor
Čt 23.02. 2012 19:00 Club Bruggy0:1 Hannover
Čt 23.02. 2012 21:05 Man United1:2 Ajax
Čt 23.02. 2012 21:05 Metalist Charkov4:1 Salzburg
Čt 23.02. 2012 21:05 Olympiakos1:0 Kazaň
Čt 23.02. 2012 21:05 Anderlecht0:1 Alkmaar
Čt 23.02. 2012 21:05 Atlético Madrid1:0 Lazio
Čt 23.02. 2012 21:05 Schalke3:1 pp Viktoria Plzeň
Čt 23.02. 2012 21:05 Beşiktaş0:1 Braga
Čt 23.02. 2012 21:05 Sporting1:0 Legia Varšava
1/16 odvety
Út 14.02. 2012 12:00 Kazaň0:1 Olympiakos
Út 14.02. 2012 18:30 Braga0:2 Beşiktaş
Čt 16.02. 2012 18:00 Lokomotiv M.2:1 Bilbao
Čt 16.02. 2012 19:00 Ajax0:2 Man United
Čt 16.02. 2012 19:00 Salzburg0:4 Metalist Charkov
Čt 16.02. 2012 19:00 Alkmaar1:0 Anderlecht
Čt 16.02. 2012 19:00 Lazio1:3 Atlético Madrid
Čt 16.02. 2012 19:00 Viktoria Plzeň1:1 Schalke
Čt 16.02. 2012 19:00 Legia Varšava2:2 Sporting
Čt 16.02. 2012 21:05 FC Porto1:2 Man City
Čt 16.02. 2012 21:05 Stoke0:1 Valencia
Čt 16.02. 2012 21:05 FCSB0:1 Twente
Čt 16.02. 2012 21:05 Wisła Kraków1:1 St. Lutych
Čt 16.02. 2012 21:05 Udinese0:0 PAOK Soluň
Čt 16.02. 2012 21:05 Trabzonspor1:2 PSV Eindhoven
Čt 16.02. 2012 21:05 Hannover2:1 Club Bruggy
1/16 1.zápasy
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE