TOPlist
Středa 25. listopadu 2020svátek má Kateřina 2 °C mlha Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Evropská liga - 2. předkolo

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky Další soutěže
St 16.09. 2020 18:30 FC Niderkorn0:5 Willem II
St 16.09. 2020 19:00 Hammarby0:3 Lech Poznań
St 16.09. 2020 20:00 Tórshavn B363:2 np New Saints
Čt 17.09. 2020 14:00 FC Kaisar1:4 APOEL Nikósie
Čt 17.09. 2020 14:15 Ventspils1:5 Rosenborg
Čt 17.09. 2020 15:30 FK Renova0:1 Hajduk Split
Čt 17.09. 2020 16:00 Astana0:1 Podgorica
Čt 17.09. 2020 16:00 Ararat-Armenia 4:3 pp CS Fola
Čt 17.09. 2020 16:00 Teuta Durrës0:4 Granada
Čt 17.09. 2020 17:00 Lincoln Red Imps0:5 Rangers
Čt 17.09. 2020 17:30 KuPS Kuopio2:1 np Slovan Bratislava
Čt 17.09. 2020 17:45 Botosani0:1 FK Škendija
Čt 17.09. 2020 18:00 Neftçi1:3 Galatasaray
Čt 17.09. 2020 18:00 Göteborg1:2 FC Kodaň
Čt 17.09. 2020 18:00 Loko Plovdiv1:2 Tottenham
Čt 17.09. 2020 18:00 Riteriai1:5 Slovan Liberec
Čt 17.09. 2020 18:00 Bodo/Glimt3:1 Žalgiris Vilnius
Čt 17.09. 2020 18:30 Flora2:1 KR Reykjavik
Čt 17.09. 2020 18:30 Ol. Lublaň2:3 pp Zrinjski
Čt 17.09. 2020 19:00 Djurgården2:1 Europa FC
Čt 17.09. 2020 19:00 Connah´s Quay0:1 Dinamo Tbilisi
Čt 17.09. 2020 19:00 Maccabi Haifa2:1 Almaty
Čt 17.09. 2020 19:00 Lok. Tbilisi2:1 Dinamo M.
Čt 17.09. 2020 19:00 OFI Kréta0:1 Apollon Limassol
Čt 17.09. 2020 19:00 FC Sfintul0:1 pp Partizan
Čt 17.09. 2020 19:00 CSKA Sofia2:0 BATE Borisov
Čt 17.09. 2020 19:00 Laçi1:2 Beer Sheva
Čt 17.09. 2020 19:00 Hibernians0:1 MOL Fehérvár
Čt 17.09. 2020 19:30 Inter Escaldes0:1 Dundalk
Čt 17.09. 2020 20:00 Sileks Kratovo0:2 Drita
Čt 17.09. 2020 20:00 St. Lutych2:0 Bala Town
Čt 17.09. 2020 20:00 Aris Soluň1:2 Kolos
Čt 17.09. 2020 20:00 Borac0:2 Rio Ave
Čt 17.09. 2020 20:00 Kukësi0:4 Wolfsburg
Čt 17.09. 2020 20:00 Piast Gliwice3:2 Hartberg
Čt 17.09. 2020 20:00 Shamrock Rovers0:2 AC Milán
Čt 17.09. 2020 20:15 NK Mura3:0 Aarhus
Čt 17.09. 2020 20:30 Coleraine FC2:3 np Motherwell
Čt 17.09. 2020 20:30 Viking0:2 Aberdeen
Čt 17.09. 2020 20:45 Linfield0:1 Floriana
Čt 17.09. 2020 20:45 Servette 0:1 Reims
Čt 17.09. 2020 20:45 Dunajská Streda5:3 pp Jablonec
Čt 17.09. 2020 20:45 Osijek1:2 Basilej
Čt 17.09. 2020 21:00 Bačka TSC6:7 np FCSB
Čt 17.09. 2020 21:05 Honvéd0:2 Malmö
Pá 18.09. 2020 09:00 Riga FC1:0 Tre Fiori
Zápasy 2. předkola
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE