TOPlist
Středa 25. listopadu 2020svátek má Kateřina 2 °C mlha Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Evropská liga - 1. předkolo

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky Další soutěže
Út 25.08. 2020 18:00 Riteriai3:2 pp Derry City
St 26.08. 2020 18:30 FC Niderkorn3:0 Zeta Golubovci
Čt 27.08. 2020 16:00 Ventspils2:1 Dinamo-Auto
Čt 27.08. 2020 16:00 Ordabasy1:2 Botosani
Čt 27.08. 2020 16:00 Almaty4:1 Noah Jerevan
Čt 27.08. 2020 16:30 Teuta Durrës2:0 Beitar Jeruzalém
Čt 27.08. 2020 16:30 Borac1:0 Sutjeska Nikšić
Čt 27.08. 2020 17:00 Din. Minsk0:2 Piast Gliwice
Čt 27.08. 2020 17:30 Lincoln Red Imps2:0 Petange
Čt 27.08. 2020 18:00 Neftçi2:1 FK Shkupi
Čt 27.08. 2020 18:00 Apollon Limassol5:1 Saburtalo Tbilisi
Čt 27.08. 2020 18:00 Bodo/Glimt6:1 Žalgiris Kaunas
Čt 27.08. 2020 18:00 Alashkert0:1 FK Renova
Čt 27.08. 2020 18:00 Sumqayit0:2 FK Škendija
Čt 27.08. 2020 18:30 Ol. Lublaň2:1 pp Vik. Reykjavik
Čt 27.08. 2020 18:30 MOL Fehérvár2:1 np Bohemians Dublin
Čt 27.08. 2020 19:00 Rosenborg4:2 Breidablik
Čt 27.08. 2020 19:00 Hammarby3:0 Puskas
Čt 27.08. 2020 19:00 Aarhus5:2 Honka
Čt 27.08. 2020 19:00 Žalgiris Vilnius2:0 Paide
Čt 27.08. 2020 19:00 Malmö2:0 Cracovia
Čt 27.08. 2020 19:00 Vaduz0:2 Hibernians
Čt 27.08. 2020 19:00 Keşle0:1 np Laçi
Čt 27.08. 2020 19:00 CSKA Sofia2:1 Sirens FC
Čt 27.08. 2020 19:00 Lok. Tbilisi2:1 Uni. Craiova
Čt 27.08. 2020 19:00 Gjilani0:2 pp APOEL Nikósie
Čt 27.08. 2020 19:15 Hafnarfjördur0:2 Dunajská Streda
Čt 27.08. 2020 19:30 New Saints3:1 pp Žilina
Čt 27.08. 2020 19:30 Soligorsk0:1 np FC Sfintul
Čt 27.08. 2020 19:45 Beer Sheva3:0 Dinamo Batumi
Čt 27.08. 2020 20:00 Zrinjski3:0 Differdange
Čt 27.08. 2020 20:00 Valletta0:1 Bala Town
Čt 27.08. 2020 20:00 Tórshavn B364:3 pp Levadia
Čt 27.08. 2020 20:00 Kukësi2:1 Slavia Sofia
Čt 27.08. 2020 20:00 Petrocub0:2 Bačka TSC
Čt 27.08. 2020 20:00 Danilovgrad0:1 Loko Plovdiv
Čt 27.08. 2020 20:15 Servette 3:0 Ružomberok
Čt 27.08. 2020 20:30 FCSB3:0 Shirak Gyumri
Čt 27.08. 2020 20:45 Maribor1:2 np Coleraine FC
Čt 27.08. 2020 20:45 Aberdeen6:0 Runavík
Čt 27.08. 2020 20:45 Motherwell5:1 Glentoran
Čt 27.08. 2020 21:00 Partizan1:0 RFS Riga
Čt 27.08. 2020 21:00 Shamrock Rovers3:2 np Ilves Tampere
Čt 27.08. 2020 21:00 Lech Poznań3:0 Valmiera
Čt 27.08. 2020 21:00 Honvéd2:1 pp Inter Turku
St 09.09. 2020 19:00 Maccabi Haifa3:1 Žel.Sarajevo
Čt 10.09. 2020 19:30 FC Kalju0:4 NK Mura
Zápasy 1. předkola
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE