TOPlist
Středa 28. října 2020Den vzniku samostatného československého státu 12 °C oblačno Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Pardubický kraj
Pardubická krajská liga; play-off

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky
Ne 08.03. 2020 17:00 M.Třebová2:6 Chrudim
St 11.03. 2020 18:30 Chrudim11:4 M.Třebová
Finále; M. Třebová vs. Chrudim; zrušeno
Ne 08.03. 2020 17:00 Chotěboř5:2 Choceň
O 3. místo; Choceň vs. Chotěboř; zrušeno
Ne 08.03. 2020 17:00 Česká Třebová2:3 Světlá n. Sáz.
O 5. místo; Č. Třebová vs. Světlá; zrušeno
Ne 08.03. 2020 17:00 Litomyšl10:5 Hlinsko
O 7. místo; Hlinsko vs. Litomyšl; zrušeno
Ne 23.02. 2020 17:00 Choceň1:2 np Chrudim
St 26.02. 2020 18:30 Chrudim1:2 np Choceň
Ne 01.03. 2020 17:00 Choceň3:2 pp Chrudim
Út 03.03. 2020 18:30 Chrudim6:3 Choceň
Čt 05.03. 2020 18:30 Choceň1:4 Chrudim
Semifinále; Choceň vs. Chrudim; stav série 2:3
Ne 23.02. 2020 17:00 M.Třebová4:3 pp Chotěboř
St 26.02. 2020 18:30 Chotěboř4:3 M.Třebová
Ne 01.03. 2020 17:00 M.Třebová5:4 np Chotěboř
Út 03.03. 2020 18:30 Chotěboř6:4 M.Třebová
Čt 05.03. 2020 19:00 M.Třebová5:3 Chotěboř
Semifinále; M. Třebová vs. Chotěboř; stav série 3:2
Ne 23.02. 2020 17:30 Hlinsko5:4 pp Světlá n. Sáz.
St 26.02. 2020 18:30 Světlá n. Sáz.4:3 Hlinsko
Ne 01.03. 2020 17:30 Hlinsko2:5 Světlá n. Sáz.
Út 03.03. 2020 18:30 Světlá n. Sáz.3:2 Hlinsko
O 5.-8. místo; Hlinsko vs. Světlá; stav série 1:3
Ne 23.02. 2020 17:00 Česká Třebová4:0 Litomyšl
St 26.02. 2020 18:30 Litomyšl1:5 Česká Třebová
Ne 01.03. 2020 17:00 Česká Třebová12:3 Litomyšl
O 5.-8. místo; Č. Třebová vs. Litomyšl; stav série 3:0
Ne 02.02. 2020 17:00 Chrudim7:0 Hlinsko
St 05.02. 2020 18:30 Hlinsko1:3 Chrudim
Ne 09.02. 2020 17:00 Chrudim5:4 Hlinsko
Čtvrtfinále; Chrudim vs. Hlinsko; stav série 3:0
Ne 02.02. 2020 17:00 Choceň4:3 Světlá n. Sáz.
St 05.02. 2020 18:30 Světlá n. Sáz.2:4 Choceň
Ne 09.02. 2020 17:00 Choceň3:2 pp Světlá n. Sáz.
Čtvrtfinále; Choceň vs. Světlá; stav série 3:0
Ne 02.02. 2020 17:00 M.Třebová6:7 Litomyšl
St 05.02. 2020 18:30 Litomyšl1:6 M.Třebová
Ne 09.02. 2020 17:00 M.Třebová6:3 Litomyšl
St 12.02. 2020 18:30 Litomyšl6:9 M.Třebová
Čtvrtfinále; M. Třebová vs. Litomyšl; stav série 3:1
Ne 02.02. 2020 17:00 Česká Třebová5:2 Chotěboř
St 05.02. 2020 18:30 Chotěboř5:2 Česká Třebová
Ne 09.02. 2020 17:00 Česká Třebová3:4 Chotěboř
St 12.02. 2020 18:30 Chotěboř3:2 np Česká Třebová
Čtvrtfinále; Č. Třebová vs. Chotěboř; stav série 1:3
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE