TOPlist
Pondělí 30. listopadu 2020svátek má Ondřej -2 °C oblačno Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Evropská liga - 4.předkolo

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky
Čt 29.08. 2019 18:00 Qarabağ2:1 Linfield
Čt 29.08. 2019 18:45 Riga FC1:0 FC Kodaň
Čt 29.08. 2019 19:00 Bnei Yehuda0:1 Malmö
Čt 29.08. 2019 19:00 Apollon Limassol0:4 PSV Eindhoven
Čt 29.08. 2019 19:00 Zarja Luhansk2:2 Esp. Barcelona
Čt 29.08. 2019 19:00 Molde1:1 Partizan
Čt 29.08. 2019 19:00 BATE Borisov2:0 Astana
Čt 29.08. 2019 19:00 AIK Stockholm1:4 Celtic
Čt 29.08. 2019 19:00 PAOK Soluň3:2 Slovan Bratislava
Čt 29.08. 2019 19:15 Spartak M.1:2 Braga
Čt 29.08. 2019 19:30 Beer Sheva0:3 Feyenoord
Čt 29.08. 2019 19:30 Trabzonspor0:2 AEK Atény
Čt 29.08. 2019 20:00 Rijeka1:1 Gent
Čt 29.08. 2019 20:00 Antverpy1:4 pp Alkmaar
Čt 29.08. 2019 20:00 Dudelange3:1 np Ararat-Armenia
Čt 29.08. 2019 20:00 Ferencvárosi4:2 FK Süduva
Čt 29.08. 2019 20:15 Maribor2:2 Ludogorets
Čt 29.08. 2019 20:30 Eint. Frankfurt3:0 Strasbourg
Čt 29.08. 2019 20:45 Rangers1:0 Legia Varšava
Čt 29.08. 2019 20:45 Wolverhampton2:1 FC Turín
Čt 29.08. 2019 21:00 Guimaraes1:0 FCSB
Zápasy 2.kola
Čt 22.08. 2019 16:00 Astana3:0 BATE Borisov
Čt 22.08. 2019 17:00 Ararat-Armenia 2:1 Dudelange
Čt 22.08. 2019 19:00 Malmö3:0 Bnei Yehuda
Čt 22.08. 2019 19:00 FK Süduva0:0 Ferencvárosi
Čt 22.08. 2019 19:30 Feyenoord3:0 Beer Sheva
Čt 22.08. 2019 19:30 Ludogorets0:0 Maribor
Čt 22.08. 2019 19:45 FC Kodaň3:1 Riga FC
Čt 22.08. 2019 20:00 Legia Varšava0:0 Rangers
Čt 22.08. 2019 20:00 AEK Atény1:3 Trabzonspor
Čt 22.08. 2019 20:30 FCSB0:0 Guimaraes
Čt 22.08. 2019 20:30 PSV Eindhoven3:0 Apollon Limassol
Čt 22.08. 2019 20:30 Gent2:1 Rijeka
Čt 22.08. 2019 20:30 Strasbourg1:0 Eint. Frankfurt
Čt 22.08. 2019 20:30 Alkmaar1:1 Antverpy
Čt 22.08. 2019 20:45 Braga1:0 Spartak M.
Čt 22.08. 2019 20:45 Celtic2:0 AIK Stockholm
Čt 22.08. 2019 20:45 Linfield3:2 Qarabağ
Čt 22.08. 2019 21:00 FC Turín2:3 Wolverhampton
Čt 22.08. 2019 21:00 Esp. Barcelona3:1 Zarja Luhansk
Čt 22.08. 2019 21:00 Partizan2:1 Molde
Čt 22.08. 2019 21:00 Slovan Bratislava1:0 PAOK Soluň
4.předkolo - 1.zápasy
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE