TOPlist
Čtvrtek 2. dubna 2020svátek má Erika 11 °C skoro jasno Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Přípravná utkání 2019-20

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž
Čt 22.08. 2019 17:00 Třinec2:3 pp Olomouc
Čt 22.08. 2019 17:30 Liberec4:1 Chabarovsk
Čt 22.08. 2019 17:30 Klatovy1:11 Plzeň
Čt 22.08. 2019 18:00 Zlín1:2 Kometa Brno
Čt 22.08. 2019 18:00 Znojmo3:7 Vítkovice
Čt 22.08. 2019 18:00 Karlovy Vary7:1 Kladno
Pá 23.08. 2019 16:00 HV713:2 Sparta Praha
Pá 23.08. 2019 16:00 Pardubice6:4 Zvolen
So 24.08. 2019 16:00 Krefeld5:4 Litvínov
Ne 25.08. 2019 13:30 Mannheim1:4 Sparta Praha
Ne 25.08. 2019 14:00 Landshut3:4 np Litvínov
Ne 25.08. 2019 16:00 Mountfield HK1:2 Eisbären
Ne 25.08. 2019 18:30 Kassel3:2 np Karlovy Vary
Út 27.08. 2019 17:00 Vítkovice5:0 Trenčín
Út 27.08. 2019 17:00 Mladá Boleslav3:1 Karlovy Vary
Čt 29.08. 2019 17:00 Olomouc2:0 Zlín
Čt 29.08. 2019 17:00 Sparta Praha3:1 Mladá Boleslav
Čt 29.08. 2019 18:00 Kometa Brno4:1 Slovan Bratislava
Pá 30.08. 2019 17:00 Prostějov2:4 Vítkovice
Pá 30.08. 2019 19:30 Eisbären5:4 Pardubice
Pá 30.08. 2019 20:00 Bolzano7:3 Kladno
Ne 01.09. 2019 16:00 Kladno3:4 np Nürnberg
Út 03.09. 2019 17:00 Zlín6:2 Trenčín
Út 03.09. 2019 17:00 Olomouc6:5 pp Kometa Brno
Čt 05.09. 2019 17:00 Jihlava1:3 Pardubice
Čt 05.09. 2019 17:30 Litvínov2:1 Ústí nad Labem
Čt 05.09. 2019 17:30 Karlovy Vary5:4 Kassel
Čt 05.09. 2019 18:00 Mladá Boleslav3:0 Sparta Praha
Čt 05.09. 2019 18:00 Kometa Brno2:3 Zlín
Pá 06.09. 2019 18:00 Trenčín3:4 Olomouc
So 07.09. 2019 16:00 Nitra4:2 Vítkovice
So 07.09. 2019 16:00 Ústí nad Labem0:3 Kladno
So 07.09. 2019 19:00 Pardubice0:2 Eisbären
Ne 08.09. 2019 15:00 Nowy Targ2:4 Vítkovice
Přípravná utkání 2019-20 II.
St 24.07. 2019 17:30 Liberec1:2 Soligorsk
So 27.07. 2019 17:30 Litvínov1:2 Spartak Moskva
Út 30.07. 2019 17:30 Litvínov5:4 pp Kladno
Čt 01.08. 2019 17:30 Olomouc2:3 np Kokshetau
Čt 01.08. 2019 17:30 Karlovy Vary2:4 Jekatěrinburg
Čt 01.08. 2019 17:30 Litoměřice2:4 Litvínov
Čt 01.08. 2019 17:30 Kladno6:4 Slavia Praha
Út 06.08. 2019 17:30 Liberec3:4 pp Novokuzněck
Út 06.08. 2019 17:30 České Budějovice1:2 Plzeň
Út 06.08. 2019 17:30 Kladno2:5 Litvínov
Út 06.08. 2019 18:00 Kometa Brno4:1 Trenčín
Út 06.08. 2019 18:00 Sparta Praha5:0 Slavia Praha
Čt 08.08. 2019 17:00 Olomouc5:2 Jihlava
Čt 08.08. 2019 17:30 Plzeň5:2 Kladno
Čt 08.08. 2019 17:30 Litvínov3:4 pp Mladá Boleslav
Čt 08.08. 2019 18:00 Sparta Praha8:1 Karlovy Vary
Čt 08.08. 2019 18:00 Kometa Brno6:4 České Budějovice
Ne 11.08. 2019 17:00 Davos1:4 Vítkovice
Po 12.08. 2019 11:00 Karlovy Vary3:6 Sokolov
Út 13.08. 2019 17:00 Třinec5:2 Kometa Brno
Út 13.08. 2019 17:00 Olomouc6:3 Trenčín
Út 13.08. 2019 17:30 Kladno1:4 Mladá Boleslav
Út 13.08. 2019 18:00 Zlín3:2 Slavia Praha
Út 13.08. 2019 18:00 Karlovy Vary2:3 Novosibirsk
Út 13.08. 2019 19:00 Rapperswil4:2 Vítkovice
St 14.08. 2019 18:00 Sparta Praha5:1 KooKoo
Čt 15.08. 2019 17:00 Zug3:2 Vítkovice
Čt 15.08. 2019 17:30 Liberec3:2 KooKoo
Čt 15.08. 2019 17:30 Mladá Boleslav4:3 Litvínov
Čt 15.08. 2019 18:00 Frýdek-Místek1:4 Třinec
Čt 15.08. 2019 18:00 Kometa Brno2:0 Olomouc
Čt 15.08. 2019 18:00 Přerov4:1 Zlín
Čt 15.08. 2019 18:00 Slovan Bratislava2:3 Karlovy Vary
Pá 16.08. 2019 12:30 Trenčín9:3 Karlovy Vary
Pá 16.08. 2019 15:30 Kladno5:1 Lausitzer
So 17.08. 2019 16:00 Ambri-Piotta6:1 Vítkovice
So 17.08. 2019 16:00 Soči4:3 Sparta Praha
Ne 18.08. 2019 16:00 Litvínov3:4 Vladivostok
Út 20.08. 2019 16:00 Mountfield HK5:1 Vienna
Út 20.08. 2019 17:00 Karlovy Vary2:1 pp Soči
Út 20.08. 2019 17:30 Kladno2:8 Plzeň
Út 20.08. 2019 18:00 Zlín2:3 pp Olomouc
Út 20.08. 2019 18:00 Kometa Brno3:6 Třinec
St 21.08. 2019 12:00 Servette3:2 Sparta Praha
Přípravná utkání 2019-20 I.
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
ADMIN
19 dní
SEZONA
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2014-16
2014-15
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE