TOPlist
Pondělí 10. května 2021svátek má Blažena 26 °C jasno Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Generali play-off

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky Další soutěže
So 14.04. 2018 18:20 Třinec5:1 Kometa Brno
Ne 15.04. 2018 16:00 Třinec2:3 Kometa Brno
St 18.04. 2018 17:20 Kometa Brno3:2 Třinec
Čt 19.04. 2018 17:00 Kometa Brno5:2 Třinec
Ne 22.04. 2018 17:00 Třinec1:4 Kometa Brno
Finále; HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno; 1:4
So 31.03. 2018 16:20 Plzeň2:3 Kometa Brno
Ne 01.04. 2018 17:20 Plzeň1:4 Kometa Brno
St 04.04. 2018 19:00 Kometa Brno3:2 Plzeň
Čt 05.04. 2018 17:00 Kometa Brno1:2 Plzeň
So 07.04. 2018 17:20 Plzeň2:6 Kometa Brno
Semifinále; HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno; 1:4
Čt 29.03. 2018 17:20 Mountfield HK1:4 Třinec
Pá 30.03. 2018 16:20 Mountfield HK1:2 Třinec
Po 02.04. 2018 16:20 Třinec5:1 Mountfield HK
Út 03.04. 2018 17:00 Třinec1:2 pp Mountfield HK
Pá 06.04. 2018 17:20 Mountfield HK3:2 pp Třinec
Ne 08.04. 2018 18:20 Třinec2:1 pp Mountfield HK
Semifinále; Mountfield HK - HC Oceláři Třinec; 2:4
Čt 15.03. 2018 16:00 Plzeň2:3 Olomouc
Pá 16.03. 2018 17:30 Plzeň4:2 Olomouc
Po 19.03. 2018 18:00 Olomouc3:4 Plzeň
Út 20.03. 2018 17:20 Olomouc0:2 Plzeň
Čt 22.03. 2018 17:30 Plzeň5:0 Olomouc
Čtvrtfinále HC Škoda Plzeň - HC Olomouc; 4:1
Čt 15.03. 2018 18:00 Mountfield HK3:2 pp Liberec
Pá 16.03. 2018 17:20 Mountfield HK3:1 Liberec
Po 19.03. 2018 17:20 Liberec4:2 Mountfield HK
Út 20.03. 2018 18:00 Liberec3:0 Mountfield HK
Čt 22.03. 2018 17:20 Mountfield HK1:2 Liberec
So 24.03. 2018 11:00 Liberec1:2 Mountfield HK
Po 26.03. 2018 17:20 Mountfield HK2:1 Liberec
Čtvrtfinále Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec; stav série 4:3
Út 13.03. 2018 17:20 Třinec3:2 np Pardubice
St 14.03. 2018 17:00 Třinec4:1 Pardubice
So 17.03. 2018 17:00 Pardubice3:2 Třinec
Ne 18.03. 2018 16:40 Pardubice3:0 Třinec
St 21.03. 2018 18:20 Třinec3:2 Pardubice
Pá 23.03. 2018 18:20 Pardubice6:3 Třinec
Ne 25.03. 2018 17:20 Třinec8:1 Pardubice
Čtvrtfinále HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice; 4:3
Út 13.03. 2018 17:30 Vítkovice2:3 pp Kometa Brno
St 14.03. 2018 18:20 Vítkovice2:3 Kometa Brno
So 17.03. 2018 17:00 Kometa Brno4:0 Vítkovice
Ne 18.03. 2018 17:00 Kometa Brno3:1 Vítkovice
Čtvrtfinále HC Vítkovice - HC Kometa Brno; 0:4
Út 06.03. 2018 17:20 Olomouc3:2 Zlín
St 07.03. 2018 18:00 Olomouc1:3 Zlín
Pá 09.03. 2018 17:00 Zlín1:2 Olomouc
So 10.03. 2018 16:00 Zlín2:3 Olomouc
Předkolo; HC Olomouc - Aukro Berani Zlín; 3:1
Út 06.03. 2018 18:00 Liberec3:2 pp Sparta Praha
St 07.03. 2018 18:20 Liberec4:1 Sparta Praha
Pá 09.03. 2018 18:30 Sparta Praha1:4 Liberec
Předkolo; Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha; 3:0
Komentáře můžou vkládat jen přihlášení uživatelé.
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE