TOPlist
Úterý 18. května 2021svátek má Nataša 15 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
WSM liga - play-off

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky Další soutěže
Po 14.03. 2016 17:30 Jihlava4:3 np Ústí nad Labem
Út 15.03. 2016 17:30 Jihlava5:4 pp Ústí nad Labem
Pá 18.03. 2016 18:00 Ústí nad Labem4:1 Jihlava
So 19.03. 2016 17:00 Ústí nad Labem0:3 Jihlava
Po 21.03. 2016 17:30 Jihlava7:2 Ústí nad Labem
Semifinále; HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí; 4:1
Po 14.03. 2016 17:30 České Budějovice1:3 Slavia Praha
Út 15.03. 2016 17:30 České Budějovice1:5 Slavia Praha
Pá 18.03. 2016 18:00 Slavia Praha3:1 České Budějovice
So 19.03. 2016 17:30 Slavia Praha2:0 České Budějovice
Semifinále; ČEZ Motor České Budějovice - HC Slavia Praha; 0:4
Po 29.02. 2016 18:00 Kladno5:1 Ústí nad Labem
Út 01.03. 2016 18:00 Kladno1:2 pp Ústí nad Labem
Pá 04.03. 2016 18:00 Ústí nad Labem3:2 Kladno
So 05.03. 2016 17:00 Ústí nad Labem6:2 Kladno
Po 07.03. 2016 18:00 Kladno6:3 Ústí nad Labem
St 09.03. 2016 18:00 Ústí nad Labem4:3 pp Kladno
Čtvrtfinále; Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem; 2:4
Po 29.02. 2016 17:30 Jihlava2:1 Havířov
Út 01.03. 2016 17:30 Jihlava5:1 Havířov
Pá 04.03. 2016 18:00 Havířov5:2 Jihlava
So 05.03. 2016 17:00 Havířov2:3 Jihlava
Po 07.03. 2016 17:30 Jihlava5:2 Havířov
Čtvrtfinále; HC Dukla Jihlava - HC AZ Havířov 2010; 4:1
Po 29.02. 2016 17:30 České Budějovice6:1 Přerov
Út 01.03. 2016 17:30 České Budějovice4:5 pp Přerov
Pá 04.03. 2016 18:00 Přerov1:2 České Budějovice
So 05.03. 2016 17:00 Přerov0:5 České Budějovice
Po 07.03. 2016 17:30 České Budějovice6:5 np Přerov
Čtvrtfinále; ČEZ Motor České Budějovice - HC Zubr Přerov; 4:1
Po 29.02. 2016 18:00 Slavia Praha5:2 Prostějov
Út 01.03. 2016 18:00 Slavia Praha5:1 Prostějov
Pá 04.03. 2016 18:00 Prostějov2:6 Slavia Praha
So 05.03. 2016 17:00 Prostějov0:1 np Slavia Praha
Čtvrtfinále; HC Slavia Praha - LHK Jestřábi Prostějov; 4:0
Pá 19.02. 2016 18:00 Ústí nad Labem5:1 Kadaň
So 20.02. 2016 17:00 Ústí nad Labem3:4 pp Kadaň
Út 23.02. 2016 18:00 Kadaň1:2 Ústí nad Labem
St 24.02. 2016 18:00 Kadaň3:4 Ústí nad Labem
Předkolo; HC Slovan Ústí nad Labem - SK Kadaň; 3:1
Pá 19.02. 2016 17:00 Havířov3:0 Litoměřice
So 20.02. 2016 17:00 Havířov6:2 Litoměřice
Út 23.02. 2016 18:00 Litoměřice0:2 Havířov
Předkolo; HC AZ Havířov 2010 - HC Stadion Litoměřice; 3:0
Komentáře můžou vkládat jen přihlášení uživatelé.
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE