Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12740
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6749
    Týden:
    21
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Semifinále; HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha; 4:0

    Út 13.03. 17:30 Karlovy Vary - Slavia Praha 4:3 pp
    St 14.03. 17:30 Karlovy Vary - Slavia Praha 4:0
    So 17.03. 14:30 Slavia Praha - Karlovy Vary 1:2
    Ne 18.03. 17:00 Slavia Praha - Karlovy Vary 0:3

    Semifinále; ČEZ Motor České Budějovice - Rytíři Kladno; 1:4

    Út 13.03. 17:30 České Budějovice - Kladno 1:3
    St 14.03. 17:30 České Budějovice - Kladno 2:3 pp
    So 17.03. 16:00 Kladno - České Budějovice 4:2
    Ne 18.03. 16:00 Kladno - České Budějovice 2:4
    Út 20.03. 17:30 České Budějovice - Kladno 2:5

    Čtvrtfinále; Rytíři Kladno - LHK Jestřábi Prostějov; 4:2

    Út 27.02. 18:00 Kladno - Prostějov 4:2
    St 28.02. 18:00 Kladno - Prostějov 2:1
    So 03.03. 17:00 Prostějov - Kladno 4:3 np
    Ne 04.03. 17:00 Prostějov - Kladno 3:2 pp
    Út 06.03. 18:00 Kladno - Prostějov 3:2
    Čt 08.03. 18:00 Prostějov - Kladno 3:4 pp

    Čtvrtfinále; HC Energie Karlovy Vary - VHK ROBE Vsetín; 4:0

    Út 27.02. 17:30 Karlovy Vary - Vsetín 5:1
    St 28.02. 17:30 Karlovy Vary - Vsetín 5:0
    So 03.03. 17:30 Vsetín - Karlovy Vary 0:6
    Ne 04.03. 17:30 Vsetín - Karlovy Vary 2:5

    Čtvrtfinále; ČEZ Motor České Budějovice - AZ Residomo Havířov; 4:1

    Út 27.02. 17:30 České Budějovice - Havířov 5:0
    St 28.02. 17:30 České Budějovice - Havířov 4:2
    So 03.03. 17:00 Havířov - České Budějovice 1:4
    Ne 04.03. 17:00 Havířov - České Budějovice 3:1
    Út 06.03. 17:30 České Budějovice - Havířov 3:0

    Čtvrtfinále; HC Slavia Praha - HC Zubr Přerov; 4:0

    Út 27.02. 18:00 Slavia Praha - Přerov 2:1 pp
    St 28.02. 18:00 Slavia Praha - Přerov 2:1
    So 03.03. 17:00 Přerov - Slavia Praha 3:6
    Ne 04.03. 17:00 Přerov - Slavia Praha 1:3
    Správce soutěže: J Š

    Nejčtenější ze sportu