Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10670
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10787
    Týden:
    29
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Semifinále; HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí; 4:1

    Po 14.03. 17:30 Jihlava - Ústí nad Labem 4:3 np
    Út 15.03. 17:30 Jihlava - Ústí nad Labem 5:4 pp
    18.03. 18:00 Ústí nad Labem - Jihlava 4:1
    So 19.03. 17:00 Ústí nad Labem - Jihlava 0:3
    Po 21.03. 17:30 Jihlava - Ústí nad Labem 7:2

    Semifinále; ČEZ Motor České Budějovice - HC Slavia Praha; 0:4

    Po 14.03. 17:30 České Budějovice - Slavia Praha 1:3
    Út 15.03. 17:30 České Budějovice - Slavia Praha 1:5
    18.03. 18:00 Slavia Praha - České Budějovice 3:1
    So 19.03. 17:30 Slavia Praha - České Budějovice 2:0

    Čtvrtfinále; Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem; 2:4

    Po 29.02. 18:00 Kladno - Ústí nad Labem 5:1
    Út 01.03. 18:00 Kladno - Ústí nad Labem 1:2 pp
    04.03. 18:00 Ústí nad Labem - Kladno 3:2
    So 05.03. 17:00 Ústí nad Labem - Kladno 6:2
    Po 07.03. 18:00 Kladno - Ústí nad Labem 6:3
    St 09.03. 18:00 Ústí nad Labem - Kladno 4:3 pp

    Čtvrtfinále; HC Dukla Jihlava - HC AZ Havířov 2010; 4:1

    Po 29.02. 17:30 Jihlava - Havířov 2:1
    Út 01.03. 17:30 Jihlava - Havířov 5:1
    04.03. 18:00 Havířov - Jihlava 5:2
    So 05.03. 17:00 Havířov - Jihlava 2:3
    Po 07.03. 17:30 Jihlava - Havířov 5:2

    Čtvrtfinále; ČEZ Motor České Budějovice - HC Zubr Přerov; 4:1

    Po 29.02. 17:30 České Budějovice - Přerov 6:1
    Út 01.03. 17:30 České Budějovice - Přerov 4:5 pp
    04.03. 18:00 Přerov - České Budějovice 1:2
    So 05.03. 17:00 Přerov - České Budějovice 0:5
    Po 07.03. 17:30 České Budějovice - Přerov 6:5 np

    Čtvrtfinále; HC Slavia Praha - LHK Jestřábi Prostějov; 4:0

    Po 29.02. 18:00 Slavia Praha - Prostějov 5:2
    Út 01.03. 18:00 Slavia Praha - Prostějov 5:1
    04.03. 18:00 Prostějov - Slavia Praha 2:6
    So 05.03. 17:00 Prostějov - Slavia Praha 0:1 np

    Předkolo; HC Slovan Ústí nad Labem - SK Kadaň; 3:1

    19.02. 18:00 Ústí nad Labem - Kadaň 5:1
    So 20.02. 17:00 Ústí nad Labem - Kadaň 3:4 pp
    Út 23.02. 18:00 Kadaň - Ústí nad Labem 1:2
    St 24.02. 18:00 Kadaň - Ústí nad Labem 3:4

    Předkolo; HC AZ Havířov 2010 - HC Stadion Litoměřice; 3:0

    19.02. 17:00 Havířov - Litoměřice 3:0
    So 20.02. 17:00 Havířov - Litoměřice 6:2
    Út 23.02. 18:00 Litoměřice - Havířov 0:2
    Správce soutěže: J Š

    Nejčtenější ze sportu