Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9955
  • Návštěvy: 194/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3535
    Týden:
    194
    Dnes:
    19
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále; HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec; 4:1

    Ne 18.04. 18:00 Třinec - Liberec 6:2
    Po 19.04. 17:00 Třinec - Liberec 3:1
    Čt 22.04. 17:00 Liberec - Třinec 3:0
    23.04. 17:00 Liberec - Třinec 0:1 pp
    Po 26.04. 17:00 Třinec - Liberec 3:0

    Semifinále; HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec; 3:4

    So 03.04. 17:00 Sparta Praha - Liberec 1:5
    Ne 04.04. 15:00 Sparta Praha - Liberec 1:3
    St 07.04. 17:00 Liberec - Sparta Praha 3:2 pp
    Čt 08.04. 17:00 Liberec - Sparta Praha 0:5
    Ne 11.04. 17:00 Sparta Praha - Liberec 3:2 pp
    Út 13.04. 17:00 Liberec - Sparta Praha 2:3 pp
    Čt 15.04. 17:00 Sparta Praha - Liberec 1:2

    Semifinále; HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav; 4:3

    So 03.04. 15:00 Třinec - Mladá Boleslav 2:0
    Ne 04.04. 17:00 Třinec - Mladá Boleslav 1:3
    St 07.04. 19:00 Mladá Boleslav - Třinec 1:3
    Čt 08.04. 19:00 Mladá Boleslav - Třinec 3:1
    Ne 11.04. 15:00 Třinec - Mladá Boleslav 3:0
    Út 13.04. 17:00 Mladá Boleslav - Třinec 4:2
    Čt 15.04. 19:00 Třinec - Mladá Boleslav 3:0

    Čtvrtfinále; HC Sparta Praha - HC Olomouc; 4:0

    So 20.03. 17:00 Sparta Praha - Olomouc 3:1
    Ne 21.03. 15:00 Sparta Praha - Olomouc 2:0
    St 24.03. 16:05 Olomouc - Sparta Praha 2:3
    Čt 25.03. 19:00 Olomouc - Sparta Praha 0:3

    Čtvrtfinále; HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno; 4:0

    So 20.03. 15:00 Třinec - Kometa Brno 5:0
    Ne 21.03. 17:00 Třinec - Kometa Brno 7:2
    St 24.03. 19:00 Kometa Brno - Třinec 1:4
    Čt 25.03. 17:20 Kometa Brno - Třinec 1:4

    Čtvrtfinále; BK Mladá Boleslav - HC Dynamo Pardubice; 4:0

    Čt 18.03. 17:00 Mladá Boleslav - Pardubice 2:0
    19.03. 19:00 Mladá Boleslav - Pardubice 5:0
    Po 22.03. 19:00 Pardubice - Mladá Boleslav 2:4
    Út 23.03. 17:00 Pardubice - Mladá Boleslav 3:5

    Čtvrtfinále; Bílí Tygři Liberec - Mountfield HK; 4:0

    Čt 18.03. 19:00 Liberec - Mountfield HK 4:3 pp
    19.03. 17:00 Liberec - Mountfield HK 3:0
    Po 22.03. 17:00 Mountfield HK - Liberec 0:3
    Út 23.03. 19:00 Mountfield HK - Liberec 1:3

    Předkolo; HC Škoda Plzeň - HC Olomouc; 0:3

    St 10.03. 17:30 Plzeň - Olomouc 1:2
    Čt 11.03. 17:30 Plzeň - Olomouc 2:3
    So 13.03. 17:00 Olomouc - Plzeň 2:1

    Předkolo; Mountfield HK - HC Verva Litvínov; 3:0

    St 10.03. 17:00 Mountfield HK - Litvínov 2:0
    Čt 11.03. 18:00 Mountfield HK - Litvínov 3:1
    So 13.03. 18:30 Litvínov - Mountfield HK 1:5

    Předkolo; HC Dynamo Pardubice - HC Energie Karlovy Vary; 3:1

    St 10.03. 19:00 Pardubice - Karlovy Vary 2:1
    Čt 11.03. 18:00 Pardubice - Karlovy Vary 11:3
    So 13.03. 17:30 Karlovy Vary - Pardubice 2:1 pp
    Ne 14.03. 15:00 Karlovy Vary - Pardubice 1:5

    Předkolo; HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno; 2:3

    St 10.03. 17:30 Vítkovice - Kometa Brno 2:1 pp
    Čt 11.03. 15:00 Vítkovice - Kometa Brno 2:1
    So 13.03. 15:00 Kometa Brno - Vítkovice 2:1 pp
    Ne 14.03. 17:00 Kometa Brno - Vítkovice 2:1 pp
    Út 16.03. 19:00 Vítkovice - Kometa Brno 1:3
    Správce soutěže: J Š

    Nejčtenější ze sportu