Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 10. července 2020
svátek má Libuše, Amálie.
Hlavní menu
  • ID: 14364
  • Návštěvy: 224/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2859
    Týden:
    224
    Dnes:
    26
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    31.kolo

    Út 07.07. 17:30 Gençlerbirligi - Fenerbahçe 1:1 (0:0)
    Út 07.07. 20:00 Başakşehir - Denizlispor 2:0 (0:0)
    St 08.07. 17:30 Trabzonspor - Antalyaspor 2:2 (2:1)
    St 08.07. 17:30 Sivasspor - Malatyaspor 0:1 (0:0)
    St 08.07. 20:00 Göztepe - Ankaragücü 2:2 (2:1)
    St 08.07. 20:00 Alanyaspor - Galatasaray 4:1 (2:1)
    Čt 09.07. 17:30 Rizespor - Kayserispor 3:2 (1:1)
    Čt 09.07. 20:00 Gaziantepspor - Konyaspor 3:1 (0:1)
    Čt 09.07. 20:00 Beşiktaş - Kasimpasa 3:2 (1:2)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 31 19 9 3 59:27 66 18
    2. web > 31 17 11 3 70:35 62 14
    3. web > 31 15 9 7 50:34 54 6
    4. web > 31 16 5 10 53:40 53 5
    5. web > 31 14 10 7 50:33 52 4
    6. 31 14 9 8 57:34 51 3
    7. web > 31 14 8 9 54:41 50 5
    8. web > 31 10 11 10 45:47 41 -7
    9. 31 10 9 12 39:42 39 -6
    10. web > 31 9 11 11 37:50 38 -7
    11. web > 31 10 6 15 46:54 36 -9
    12. web > 31 8 9 14 36:50 33 -15
    13. 31 8 8 15 44:46 32 -13
    14. web > 31 8 8 15 29:45 32 -13
    15. web > 31 9 5 17 34:52 32 -16
    16. web > 31 8 7 16 38:68 31 -14
    17. web > 31 6 12 13 27:43 30 -15
    18. web > 31 5 11 15 29:56 26 -19

    32.kolo

    So 11.07. 20:00 Göztepe - Gençlerbirligi
    So 11.07. 20:00 Fenerbahçe - Sivasspor
    Ne 12.07. 17:30 Ankaragücü - Galatasaray
    Ne 12.07. 20:00 Denizlispor - Trabzonspor
    Ne 12.07. 20:00 Antalyaspor - Alanyaspor
    Po 13.07. 17:30 Kasimpasa - Rizespor
    Po 13.07. 17:30 Kayserispor - Gaziantepspor
    Po 13.07. 20:00 Malatyaspor - Beşiktaş
    Po 13.07. 20:00 Konyaspor - Başakşehir
    Správce soutěže: Antonín Kohout