Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 13. července 2020
svátek má Markéta.
Hlavní menu
  • ID: 13781
  • Návštěvy: 216/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3378
    Týden:
    216
    Dnes:
    49
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    28.kolo

    So 11.07. 15:00 Tula - Tambov 2:1 (1:0)
    So 11.07. 17:30 Groznyj - Petrohrad 1:1 (1:1)
    So 11.07. 19:30 Soči - Spartak M. 1:0 (1:0)
    Ne 12.07. 15:30 Lokomotiv M. - Ufa 1:1 (0:1)
    Ne 12.07. 17:30 CSKA M. - Kazaň 1:1 (0:0)
    Ne 12.07. 17:30 Orenburg - Rostov 0:0 (0:0)
    Ne 12.07. 17:35 Dinamo M. - Samara 2:0 (2:0)
    Ne 12.07. 19:30 Krasnodar - Ural 3:0 (1:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 28 20 6 2 59:16 66 24
    2. web > 28 14 9 5 38:28 51 9
    3. web > 27 13 9 5 45:28 48 9
    4. web > 28 13 8 7 40:27 47 5
    5. web > 28 12 8 8 44:48 44 2
    6.
      FK Ufa
    web > 28 8 13 7 22:23 37 -2
    7. web > 27 9 8 10 24:29 35 -7
    8. web > 28 9 8 11 35:49 35 -4
    9. web > 28 10 4 14 34:40 34 -11
    10. web > 28 8 10 10 17:26 34 -5
    11. 28 8 9 11 40:33 33 -12
    12. web > 28 9 6 13 30:32 33 -9
    13. web > 28 7 10 11 27:39 31 -14
    14. 28 8 4 16 34:39 28 -14
    15. web > 28 7 6 15 30:40 27 -12
    16. web > 28 6 6 16 26:48 24 -21

    29.kolo

    St 15.07. 15:00 Samara - Krasnodar
    St 15.07. 15:00 Ural - Tula
    St 15.07. 17:00 Kazaň - Rostov
    St 15.07. 17:00 Spartak M. - Groznyj
    St 15.07. 19:30 Lokomotiv M. - CSKA M.
    St 15.07. 19:30 Petrohrad - Orenburg
    Čt 16.07. 17:00 Ufa - Dinamo M.
    Čt 16.07. 19:30 Tambov - Soči
    Správce soutěže: Antonín Kohout