Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. července 2020
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje.
Hlavní menu
  • ID: 13782
  • Návštěvy: 177/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4114
    Týden:
    177
    Dnes:
    36
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    34.kolo

    03.07. 18:00 LKS Lodž - Wisła Kraków 1:2 (1:1)
    03.07. 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 1:1 (0:1)
    So 04.07. 15:00 KS Rakow - Zagłębie Lubin 1:2 (0:2)
    So 04.07. 17:30 Lech Poznań - Legia Varšava 2:1 (2:0)
    So 04.07. 20:00 Lechia Gdansk - Cracovia 0:3 (0:0)
    Ne 05.07. 45´ Pogoń Szczecin - Jagiellonia 2:0 (2:0)
    Ne 05.07. 17:30 Piast Gliwice - Slask Wroclaw
    Po 06.07. 18:00 Plock - Górnik Zabrze
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 34 20 5 9 67:33 65 14
    2. web > 34 15 12 7 61:32 57 6
    3. web > 33 16 6 11 37:30 54 6
    4. web > 33 14 11 8 47:39 53 2
    5. web > 34 16 4 14 47:35 52 1
    6. web > 34 14 10 10 44:46 52 1
    7. 34 15 5 14 46:48 50 -4
    8. web > 34 13 10 11 32:34 49 -2
    9. web > 34 13 9 12 44:44 48 -3
    10. web > 34 13 8 13 56:51 47 -4
    11. web > 33 12 11 10 45:42 47 -4
    12. web > 34 13 5 16 42:51 44 -4
    13. 33 11 9 13 39:51 42 -9
    14. web > 34 8 10 16 34:53 34 -14
    15. web > 34 8 7 19 25:44 31 -20
    16. 34 5 6 23 28:61 21 -30

    35.kolo

    10.07. 18:00 Zagłębie Lubin - Plock
    10.07. 20:30 Górnik Zabrze - KS Rakow
    So 11.07. 15:00 Arka Gdynia - LKS Lodž
    So 11.07. 17:30 Legia Varšava - Cracovia
    So 11.07. 20:00 Wisła Kraków - Korona Kielce
    Ne 12.07. 12:30 Slask Wroclaw - Pogoń Szczecin
    Ne 12.07. 15:00 Piast Gliwice - Jagiellonia
    Ne 12.07. 17:30 Lech Poznań - Lechia Gdansk
    Správce soutěže: Antonín Kohout