Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9619
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11536
    Týden:
    22
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále; HC Oceláři Třinec - HC VERVA Litvínov 3:4

    So 11.04. 15:20 Třinec - Litvínov 1:3
    Ne 12.04. 17:20 Třinec - Litvínov 2:3
    St 15.04. 17:20 Litvínov - Třinec 0:1
    Čt 16.04. 17:20 Litvínov - Třinec 3:0
    Ne 19.04. 18:20 Třinec - Litvínov 2:1 np
    Út 21.04. 18:20 Litvínov - Třinec 3:6
    Čt 23.04. 17:20 Třinec - Litvínov 0:2

    Semifinále; HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 4:2

    So 28.03. 15:00 Třinec - Sparta Praha 6:2
    Ne 29.03. 17:20 Třinec - Sparta Praha 5:4 pp
    St 01.04. 18:20 Sparta Praha - Třinec 4:1
    Čt 02.04. 18:20 Sparta Praha - Třinec 2:1 pp
    So 04.04. 16:20 Třinec - Sparta Praha 3:2 np
    Po 06.04. 18:20 Sparta Praha - Třinec 2:3

    Semifinále; HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno 4:1

    Čt 26.03. 18:20 Litvínov - Kometa Brno 3:2
    27.03. 17:10 Litvínov - Kometa Brno 2:1
    Po 30.03. 18:15 Kometa Brno - Litvínov 0:3
    Út 31.03. 17:20 Kometa Brno - Litvínov 4:1
    03.04. 18:20 Litvínov - Kometa Brno 3:2 pp

    Čtvrtfinále; HC VERVA Litvínov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 4:1

    13.03. 18:00 Litvínov - Pardubice 4:0
    So 14.03. 17:30 Litvínov - Pardubice 4:1
    Út 17.03. 18:00 Pardubice - Litvínov 1:3
    St 18.03. 18:00 Pardubice - Litvínov 3:2 pp
    20.03. 17:30 Litvínov - Pardubice 2:1 pp

    Čtvrtfinále; HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav 4:1

    13.03. 17:00 Třinec - Mladá Boleslav 2:1
    So 14.03. 15:00 Třinec - Mladá Boleslav 3:2
    Út 17.03. 17:30 Mladá Boleslav - Třinec 5:2
    St 18.03. 17:30 Mladá Boleslav - Třinec 1:2
    20.03. 17:00 Třinec - Mladá Boleslav 4:3

    Čtvrtfinále; HC Sparta Praha - Mountfield HK 4:0

    St 11.03. 18:30 Sparta Praha - Mountfield HK 3:0
    Čt 12.03. 18:30 Sparta Praha - Mountfield HK 5:3
    Ne 15.03. 18:20 Mountfield HK - Sparta Praha 3:4
    Po 16.03. 18:00 Mountfield HK - Sparta Praha 3:4

    Čtvrtfinále; HC Kometa Brno - PSG Zlín 4:3

    St 11.03. 18:00 Kometa Brno - Zlín 2:3 pp
    Čt 12.03. 18:00 Kometa Brno - Zlín 4:2
    Ne 15.03. 15:30 Zlín - Kometa Brno 1:2
    Po 16.03. 18:20 Zlín - Kometa Brno 5:3
    Čt 19.03. 18:00 Kometa Brno - Zlín 2:1
    So 21.03. 15:30 Zlín - Kometa Brno 5:0
    Po 23.03. 18:00 Kometa Brno - Zlín 5:0

    Předkolo; HC Vítkovice Steel - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 1:3

    St 04.03. 17:00 Vítkovice - Pardubice 8:2
    Čt 05.03. 18:20 Vítkovice - Pardubice 2:4
    So 07.03. 17:00 Pardubice - Vítkovice 6:3
    Ne 08.03. 17:00 Pardubice - Vítkovice 5:0

    Předkolo; HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav 1:3

    St 04.03. 18:20 Plzeň - Mladá Boleslav 4:5
    Čt 05.03. 17:30 Plzeň - Mladá Boleslav 2:1
    So 07.03. 17:30 Mladá Boleslav - Plzeň 4:2
    Ne 08.03. 17:30 Mladá Boleslav - Plzeň 4:2
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Nejčtenější ze sportu