Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9612
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9076
    Týden:
    18
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Semifinále; HC Kobra Praha - HC Tábor 2:3

    Ne 22.03. 13:00 Kobra Praha - Tábor 4:3
    Út 24.03. 18:00 Tábor - Kobra Praha 7:1
    Čt 26.03. 18:00 Kobra Praha - Tábor 4:5 pp
    So 28.03. 18:00 Tábor - Kobra Praha 2:3
    Po 30.03. 18:00 Kobra Praha - Tábor 4:5 np

    Semifinále; HC Baník Sokolov - HC Vlci Jablonec nad Nisou 3:0

    Ne 22.03. 17:30 Sokolov - Jablonec n.Nisou 7:2
    Út 24.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Sokolov 5:6 np
    Čt 26.03. 18:00 Sokolov - Jablonec n.Nisou 2:0

    Čtvrtfinále; SC Kolín - HC Vlci Jablonec nad Nisou 0:3

    St 11.03. 18:07 Kolín - Jablonec n.Nisou 3:4 pp
    13.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Kolín 6:4
    Ne 15.03. 17:07 Kolín - Jablonec n.Nisou 1:2

    Čtvrtfinále; HC Tábor - SKLH Žďár nad Sázavou 3:0

    St 11.03. 18:00 Tábor - Žďár nad Sázavou 5:4
    13.03. 18:00 Žďár nad Sázavou - Tábor 1:4
    Ne 15.03. 18:00 Tábor - Žďár nad Sázavou 3:2

    Čtvrtfinále; HC Kobra Praha - HC Děčín 3:2

    St 11.03. 18:00 Kobra Praha - Děčín 2:3 pp
    13.03. 18:00 Děčín - Kobra Praha 2:3 pp
    Ne 15.03. 18:00 Kobra Praha - Děčín 3:1
    Út 17.03. 18:00 Děčín - Kobra Praha 6:5 pp
    Čt 19.03. 18:00 Kobra Praha - Děčín 5:1

    Čtvrtfinále; HC Baník Sokolov - HC Draci Bílina 3:1

    St 11.03. 18:00 Sokolov - Bílina 7:2
    13.03. 18:00 Bílina - Sokolov 5:3
    Ne 15.03. 17:30 Sokolov - Bílina 7:1
    Út 17.03. 18:00 Bílina - Sokolov 2:3

    Osmifinále; HC Baník Sokolov - HC Klášterec nad Ohří 3:0

    So 28.02. 17:30 Sokolov - Klášterec n.Ohří 4:2
    Po 02.03. 18:00 Klášterec n.Ohří - Sokolov 0:3
    St 04.03. 18:00 Sokolov - Klášterec n.Ohří 7:1

    Osmifinále; HC Kobra Praha - KLH Vajgar Jindřichův Hradec 3:0

    So 28.02. 18:00 Kobra Praha - Jindřichův Hradec 4:1
    Po 02.03. 18:00 Jindřichův Hradec - Kobra Praha 3:6
    St 04.03. 18:00 Kobra Praha - Jindřichův Hradec 9:1

    Osmifinále; HC Tábor - HC Trutnov 3:0

    So 28.02. 18:00 Tábor - Trutnov 7:1
    Po 02.03. 18:00 Trutnov - Tábor 2:3 pp
    St 04.03. 18:00 Tábor - Trutnov 6:1

    Osmifinále; SC Kolín - HC Moravské Budějovice 2005 3:0

    So 28.02. 17:07 Kolín - Mor. Budějovice 6:4
    Po 02.03. 18:00 Mor. Budějovice - Kolín 0:5
    St 04.03. 18:07 Kolín - Mor. Budějovice 4:3

    Osmifinále; HC Stadion Vrchlabí - HC Draci Bílina 0:3

    So 28.02. 18:00 Vrchlabí - Bílina 0k:5
    Po 02.03. 18:00 Bílina - Vrchlabí 5:2
    St 04.03. 18:00 Vrchlabí - Bílina 0k:5

    Osmifinále; HC Vlci Jablonec nad Nisou - HC Lední medvědi Pelhřimov 3:1

    So 28.02. 18:00 Jablonec n.Nisou - Pelhřimov 4:2
    Po 02.03. 18:00 Pelhřimov - Jablonec n.Nisou 3:5
    St 04.03. 18:00 Jablonec n.Nisou - Pelhřimov 1:4
    06.03. 18:00 Pelhřimov - Jablonec n.Nisou 2:3

    Osmifinále; SKLH Žďár nad Sázavou - TJ HC Řisuty 3:0

    So 28.02. 17:30 Žďár nad Sázavou - Řisuty 7:2
    Po 02.03. 18:00 Řisuty - Žďár nad Sázavou 0:3
    St 04.03. 18:00 Žďár nad Sázavou - Řisuty 7:0

    Osmifinále; HC Děčín - NED Hockey Nymburk 3:1

    So 28.02. 17:00 Nymburk - Děčín 5:1
    Po 02.03. 18:00 Děčín - Nymburk 4:2
    St 04.03. 18:00 Děčín - Nymburk 4:1
    06.03. 18:00 Nymburk - Děčín 1:3
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Nejčtenější ze sportu