Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9561
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10244
    Týden:
    17
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Semifinále; Piráti Chomutov - HC Dukla Jihlava 4:1

    Po 09.03. 17:30 Chomutov - Jihlava 4:2
    Út 10.03. 17:30 Chomutov - Jihlava 1:0
    13.03. 17:30 Jihlava - Chomutov 4:2
    So 14.03. 17:30 Jihlava - Chomutov 1:4
    Út 17.03. 17:30 Chomutov - Jihlava 6:3

    Semifinále; ČEZ Motor České Budějovice - SK Horácká Slavia Třebíč 4:1

    Po 09.03. 17:30 České Budějovice - Třebíč 4:3
    Út 10.03. 17:30 České Budějovice - Třebíč 3:4
    13.03. 17:30 Třebíč - České Budějovice 2:4
    So 14.03. 17:30 Třebíč - České Budějovice 3:4
    Út 17.03. 17:30 České Budějovice - Třebíč 8:2

    Čtvrtfinále; Piráti Chomutov - HC Slovan Ústí nad Labem 4:2

    St 18.02. 17:30 Chomutov - Ústí nad Labem 4:1
    Čt 19.02. 17:30 Chomutov - Ústí nad Labem 5:7
    Ne 22.02. 17:00 Ústí nad Labem - Chomutov 2:9
    Po 23.02. 18:00 Ústí nad Labem - Chomutov 1:5
    Čt 26.02. 17:30 Chomutov - Ústí nad Labem 2:3 pp
    Ne 01.03. 17:00 Ústí nad Labem - Chomutov 1:6

    Čtvrtfinále; ČEZ Motor České Budějovice - HC Benátky n./J. 4:2

    St 18.02. 17:30 České Budějovice - Benátky n./J. 1:4
    Čt 19.02. 17:30 České Budějovice - Benátky n./J. 4:0
    Ne 22.02. 17:00 Benátky n./J. - České Budějovice 7:4
    Po 23.02. 17:30 Benátky n./J. - České Budějovice 1:2
    Čt 26.02. 17:30 České Budějovice - Benátky n./J. 7:0
    Ne 01.03. 17:00 Benátky n./J. - České Budějovice 2:3

    Čtvrtfinále; SK Horácká Slavia Třebíč - HC AZ Havířov 2010 4:0

    St 18.02. 17:30 Třebíč - Havířov 8:2
    Čt 19.02. 17:30 Třebíč - Havířov 4:2
    Ne 22.02. 17:00 Havířov - Třebíč 2:3 np
    Po 23.02. 18:00 Havířov - Třebíč 3:4

    Čtvrtfinále; HC Dukla Jihlava - Rytíři Kladno 4:3

    St 18.02. 17:30 Jihlava - Kladno 4:3 np
    Čt 19.02. 17:30 Jihlava - Kladno 8:3
    Ne 22.02. 18:00 Kladno - Jihlava 4:3
    Po 23.02. 18:00 Kladno - Jihlava 3:2 pp
    Čt 26.02. 17:30 Jihlava - Kladno 1:2 pp
    Ne 01.03. 18:00 Kladno - Jihlava 2:3
    St 04.03. 17:30 Jihlava - Kladno 3:2

    Předkolo; HC Stadion Litoměřice - HC Benátky nad Jizerou 0:3

    Ne 08.02. 17:00 Litoměřice - Benátky n./J. 1:2
    Po 09.02. 18:00 Litoměřice - Benátky n./J. 2:3 pp
    Čt 12.02. 18:00 Benátky n./J. - Litoměřice 3:1

    Předkolo; SK Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem 1:3

    Ne 08.02. 17:30 Kadaň - Ústí nad Labem 0:1
    Po 09.02. 17:30 Kadaň - Ústí nad Labem 3:2
    Čt 12.02. 18:00 Ústí nad Labem - Kadaň 4:0
    13.02. 18:00 Ústí nad Labem - Kadaň 2:0
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Nejčtenější ze sportu